Simplon oldtimer versenykerékpár fellelt állapotában 1 Ft.

Termékkód: 2577602699
Látogatók: 1403

8 508 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Ajka
Simplon oldtimer versenykerékpár fellelt állapotában 1 Ft. - Vatera.hu Kép
Eladó: Wonderlands_a(2856)
99.97%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2009.08.09.
99.97%
Márka: Simplon
Gyártó: Simplon
Kerék mérete: 28"
Országúti váz méret: 57 cm
Állapot: használt
Országúti kerékpár típusa: road kerékpár
Kinek: uniszex

Eladó egy muffolt acélvázas Simplon versenybicikli, fellelt, a képeken látható állapotú. A kerékpár nem volt szervizelve, csak lemosva!!! Felszereltsége: 28"-s gyorszáras alu kerekek, krómozott kormány, alu stucni, alu hajtómű, krómozott nyeregcső, Weinmann fékek-komfort fékkarokkal, lámpák-dinamó(működőképes), sárhányók, csomagtartó, Simplex váltószett. A fékek-váltók rendeltetésszerűen működnek. Festésén kopások-karcolások láthatóak. A kerékpárt első sorban felújításra, vagy ha valaki szereti a ritkaságokat gyűjteménybe kínálom, de ha valaki szereti a patinás használati tárgyakat, kis foglalkozás szervízelés után akár "hadra" is fogható, ennek tudatában licitálj!!!

MPL postacsomag előre utalással 3200 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Ajka
Személyes átvétel Ajkán lehetséges. Utánvéttel senkinek nem postázok, csak a vételár, és a postaköltség összegének előre utalása után!

Kérdező: Gab089(0) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Wonderlands_a! Az alatt, hogy "kis foglalkozás szervízelés után akár "hadra" is fogható" mégis mit ért? Nekem mindennapi használatra kellene (napi 30-40) km. Jómagam értek a bicikliszereléshez, de nem szeretnék túl sok időt tölteni a szereléssel, a rendszeres karbantartás mellett. Ugyanakkor, milyen árkategóriában gondolkodik? Tisztelettel, Gábor - Gab089 2018.01.06. 12:27:46
válasz Kedves Gab089! A kis foglalkozás alatt azt értem, hogy a bowdeneket vagy meg kell húzni, vagy cserélni(most sincsenek beállva), a kerékagyakat-középrészt-kormánycsapágyat érdemes lenne bezsírozni, a fékeket beállítani, és amit kell olajzni, ki tudja mikor volt utoljára átnézve. Egy új kormánybandázst is megérdemelne. A festése ahogy írtam kopott-karcolt helyenként. Üdv.: - Wonderlands_a 2018.01.06. 13:32:54

Licitálás - Simplon oldtimer versenykerékpár fellelt állapotában 1 Ft.

8 508 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft