Utazás-Kirándulás Nyugdíjasoknak!

Nem termékbemutató! Nálunk ilyen soha nem volt!

Termékkód: 2592117410
Látogatók: 107
11 500 Ft × db
15 db
Elsőbbségi levél előre utalással
Pest megye, Sződ
Utazás-Kirándulás Nyugdíjasoknak! - Vatera.hu Kép
Eladó: kiruccanas(2)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2018.01.18.

Kedves Nyugdíjas kirándulónk!

Szeretettel ajánlom figyelmükbe irodánk soron következő kirándulását. Élmény, felüdülés, jó móka! Nem termékbemutatós, nálunk ilyen nincs!

Szeretettel köszöntöm oldalunkon.Örömmel tájékoztatjuk kedves régi és leendő utasainkat, hogy soron következő kirándulásunk helyszíne:

Székesfehérvár, a "királyok városa" "Bory - vár és fürdőzés a "királyok városában" elnevezésű kirándulásunk időpontja: 2018. március 17.

Néhány mondat Székesfehérvárról: Székesfehérvár hazánk egyik legjelentősebb történelmi múltjával bíró városa, amely egykor királyi székhely és a kora középkorig Magyarország fővárosa volt. Középkori Alba Regia települést Géza fejedelem alapította, majd István királyunknak köszönhetően Fehérvár királyság központi városává lett. István király építette a bazilikát is. A középkor idején a város fejlődése jelentős volt, épülő városrészeit kereskedők és kézműves mesteremberek lakták. A törökök megszállása, minden tönkretett, a város szinte elnéptelenedett és az egykori pompa elpusztult. A jelentéktelenné vált Székesfehérvár, majd csak a 18. században lett képes feléledni a hamvaiból. Ekkor a város gazdasága újra rohamos fejlődést mutatott, és ebben az időben nyerte el a barokkstílusú arculatát. 1703-ban Székesfehérvár vissza is kaphatta a szabad királyi város rangját, ám már nem lehetett többé hazánk fővárosa. 1777-ben Mária Terézia jóvoltából püspöki székhellyé vált. Irodánk kizárólag azt szeretné, hogy mindenki, jól érezze magát, kikapcsolódjon és sok-sok élménnyel térjen haza és csak jó emlékkel gondoljon ránk.

Program: - A csodálatos Bory vár megtekintése - Rövid városnézés ugyanis vár bennünket az Áprád - fürdő - Egy kellemes fürdőzés az Árpád - fürdőben - Ezt követően jóízű estebéddel zárjuk a napi programot - Hazaindulás A kirándulás ára magába foglalja a buszköltséget, belépőket, illetve az estebédet. Az átutaláshoz szükséges adatokat a jelentkezést követően küldjük el e-mail formájában. Az átutalást követően a részletek és az utazási csekket külön levélben, fogják megkapni.

Elsőbbségi levél előre utalással Ingyenes
Kedves Kiránduló! Köszönjük, hogy megtisztelte irodánkat bizalmával és úgy döntött, hogy a következő programunkon részt vesz. Az ehhez kapcsolódó utazási jegyet postai úton megküldjük Önnek a további információs levéllel. Bármilyen kérdés esetén állunk szíves rendelkezésükre.

Vásárlás - Utazás-Kirándulás Nyugdíjasoknak!

11 500 Ft × db
15 db