SZÁNTÓ FRIGYES (SZERK): JUBILEUMI EMLÉKKÖNYV A BP-I BORBÉLYOK ÉS FÉRFIFODRÁSZOK EMLÉKÉRE 1935

Termékkód: 2645565014
Látogatók: 77
9 990 Ft
SZÁNTÓ FRIGYES (SZERK): JUBILEUMI EMLÉKKÖNYV A BP-I BORBÉLYOK ÉS FÉRFIFODRÁSZOK EMLÉKÉRE 1935 Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(73)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1935
Idő: 20. század
Műfaj, típus: ismeretterjesztő
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült
Kiadó: Szántó Frigyes kiadása

Jubileumi Emlékkönyv

A Budapesti Borbélyok és Férfifodrászok Ipartestületének 50 éves megalakulásának emlékére

1885-1935

Felelős szerkesztő: Breitfeld Alajos

Szerkesztette: Szántó Frigyes

Szántó Frigyes kiadása

Budapest, 1935.

184 oldal

A kötés erősen meglazult, a gerinc sérült.

(YB4)

MPL postacsomag előre utalással 1045 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - A Déli pu. közelében

Vásárlás - SZÁNTÓ FRIGYES (SZERK): JUBILEUMI EMLÉKKÖNYV A BP-I BORBÉLYOK ÉS FÉRFIFODRÁSZOK EMLÉKÉRE 1935

9 990 Ft