Termékkód: 2597574305
Ár:
5 800 Ft

Ez a hirdetés lejárt!

Szolgáltatás helye:
Csongrád megye, Szeged
Hirdetésfeladás:
2018.02.23. 17:37:42
Hirdetés vége:
2018.05.24. 17:37:42
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 98.55%
Értékeléseinek száma: 67
Cég/Magánszemély: Cég
Keres/Kínál: Kínál
Számlaadás: van

Több évtizedes szakmai gyakorlattal, különféle váltószoknyák, váltógombok,kézifékszoknyák, könyöklők, egyebek készítése valódi bőrből!

Pótolni, javíttatni kellene, mert megkopott, mert elnyűtt, mert esztétikailag már inkább szégyelnivaló?

Készíttesse, restauráltassa, renováltassa nálunk, mert a gyári, bolti ár töredékéért szinte azonnal hozzájuthat.

Legyen Ön is tagja számtalan megelégedett megrendelőink népes táborának.

Mert Ön megérdemli...
Tekintse meg több mint 100 fotóból álló képgalériánkat, a legyártott termékekről,valamint a megrendelőink hozzászólásait honlapunkon;

http://www.mobiltokbordiszmu.hu/legujabb-mobiltelefonokra-gyartott-mobiltok-kepek/a-borozes-kormanyborozes-szeged-sebvaltogombok-sebvaltoszoknyak-/35466/

(a fenti link Kijelölése, és kattitás jobb egérgombbal, majd ugrás a linkre)

Egyes gyakoribb tipusok polcról azonnal, futárral feladva!

Audi 4 B6, Audi 80 (Tojás) B4

Audi A3-4-6-TT ('94-2000 évjárat,)

Citroen C 4 Picasso, ( 2008 )

Ford S-Max, Ford Mondeo MK3; MK4,

Seat Altea 2006

Vw Golf 3, Vento, Polo 6N, Passat B3-B4 , Vw Golf 5,

Telefonos érdeklődés, - munkanapokon, vagy akár hétvégén, estébe nyúlóan is, -  a gyártással kapcsolatba: +36209651165  Viber is

Szolgáltatásunk tartama és ára opcionális, a megrendelő kívánságai szerint változó!

Az anyag lehet sima, vagy tűpettyessel kombinált, a kézi varrás színazonos cérnával, vagy eltérő színnel, kontrasztos, a megrendelő igénye szerint.

A kieszerelt, megkopott, elhasználódott munkadarab elkészítését, - előzetes telefonos egyeztetés után - postafordulával (Foxpost a legolcsóbb) a megrendelő  igénye szerint elkészítjük, és a megújult terméket, a kézhezvételt követő napon visszaküldjük!

Foxpost automata, Szeged Tesco,   díj; 499,-Ft . A visszaküldés díját átvállaljuk.

Számlaadás.

Márkaképviseleteknek, autókereskedőknek, több darab után egyedi árképzés!

E- mail;  multisystem@multisystem.hu

A lehetetlent éjfélig teljesítjük, a csodára néhány napot várni kell!