Váltógombok, bőrözetlen, vagy a használatól megkopottak restaurálása marhabőrrel, kézi varrással..

Termékkód: 2521035158
Ár:
5 800 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Szolgáltatás helye:
Csongrád megye, Szeged
Hirdetésfeladás:
2017.08.27. 17:27:51
Hirdetés lejár:
2017.11.25. 16:27:51
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 97.83%
Értékeléseinek száma: 44
Cég/Magánszemély: Cég Nonstop hívható: igen
Keres/Kínál: Kínál Számlaadás: van
Ingyenes állapotfelmérés: van

Több évtizedes szakmai gyakorlattal, különféle váltógombok bőrözése, restaurálása.

Tekintse meg képgalériánkat, valamint a megrendelőink hozzászólásait honlapunkon;

http://www.mobiltokbordiszmu.hu/legujabb-mobiltelefonokra-gyartott-mobiltok-kepek/a-borozes-kormanyborozes-szeged-sebvaltogombok-sebvaltoszoknyak-/35466/

(Link Kijelölése, és kattitás jobb egérgombbal, majd ugrás a linkre)

Telefonos érdeklődés, - munkanapokon, vagy akár hétvégén, estébe nyúlóan is, -  a gyártással kapcsolatba: +36209651165

Szolgáltatásunk tartama és ára opcionális, a megrendelő kívánságai szerint változó!

Az anyag lehet sima, vagy tűpettyessel kombinált, a kézi varrás színazonos cérnával, vagy eltérő színnel, kontrasztos, a megrendelő igénye szerint.

A kieszerelt, megkopott, elhasználódott munkadarab elkészítését, - előzetes telefonos egyeztetés után - postafordulával (Foxpost a legolcsóbb) a megrendelő  igénye szerint elkészítjük, és a megújult terméket, a kézhezvételt követő napon visszaküldjük!

Foxpost automata, Szeged Tesco,   díj; 400,-Ft . A visszaküldés díját átvállaljuk.

Számlaadás.

Márkaképviseleteknek, autókereskedőknek, több darab után egyedi árképzés!

E- mail;  multisystem@multisystem.hu