Váltógombok, bőrözetlen, vagy a használatól megkopottak restaurálása marhabőrrel, kézi varrással..

Termékkód: 2597574098
Ár:
5 800 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Szolgáltatás helye:
Csongrád megye, Szeged
Hirdetésfeladás:
2018.02.23. 17:35:23
Hirdetés lejár:
2018.05.24. 17:35:23
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 98.51%
Értékeléseinek száma: 65
Cég/Magánszemély: Cég Nonstop hívható: igen
Keres/Kínál: Kínál Számlaadás: van
Ingyenes állapotfelmérés: van

Több évtizedes szakmai gyakorlattal, különféle váltógombok bőrözése, restaurálása.

Tekintse meg több mint 100 fotóból álló képgalériánkat, a legyártott termékekről, továbbá a megrendelőink hozzászólásait honlapunkon;

http://www.mobiltokbordiszmu.hu/legujabb-mobiltelefonokra-gyartott-mobiltok-kepek/a-borozes-kormanyborozes-szeged-sebvaltogombok-sebvaltoszoknyak-/35466/

(a fenti link Kijelölése, és kattitás jobb egérgombbal, majd ugrás a linkre)

Telefonos érdeklődés, - munkanapokon, vagy akár hétvégén, estébe nyúlóan is, -  a gyártással kapcsolatba: +36209651165 Viber is

Szolgáltatásunk tartama és ára opcionális, a megrendelő kívánságai szerint változó!

Az anyag lehet sima, vagy tűpettyessel kombinált, a kézi varrás színazonos cérnával, vagy eltérő színnel, kontrasztos, a megrendelő igénye szerint.

A kieszerelt, megkopott, elhasználódott munkadarab elkészítését, - előzetes telefonos egyeztetés után - postafordulával (Foxpost a legolcsóbb) a megrendelő  igénye szerint elkészítjük, és a megújult terméket, a kézhezvételt követő napon visszaküldjük!

Foxpost automata, Szeged Tesco,   díj; 499,-Ft . A visszaküldés díját átvállaljuk.

Számlaadás.

Márkaképviseleteknek, autókereskedőknek, több darab után egyedi árképzés!

A lehetetlent éjfélig teljesítjük, a csodára néhány napot várni kell!

E- mail;  multisystem@multisystem.hu