BMW MP, Mercedes, és más Váltógombok, bőrözetlen, használatól megkopottak restaurálása marhabőrrel

Új Bőrözött váltógombok polcról azonnal kaphatók..

Termékkód: 2665623077
Ár:
13 900 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Szolgáltatás helye:
Csongrád megye, Szeged
Hirdetésfeladás:
2018.08.23. 07:18:26
Hirdetés lejár:
2018.11.21. 06:18:26
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 98.77%
Értékeléseinek száma: 79
Cég/Magánszemély: Cég Nonstop hívható: igen
Keres/Kínál: Kínál Számlaadás: nincs
Jármű típusa: személygépkocsi , haszongépjármű Ingyenes állapotfelmérés: van

Több évtizedes szakmai gyakorlattal, különféle váltógombok bőrözése, restaurálása.

Pótolni, javíttatni kellene, mert megkopott, mert elnyűtt, mert esztétikailag már inkább szégyelnivaló?

Készíttesse, restauráltassa, renováltassa nálunk, mert a gyári, bolti ár töredékéért szinte azonnal hozzájuthat.

Legyen Ön is tagja számtalan megelégedett megrendelőink népes táborának.

Ugyanitt polcról azonnal megvásárolhatóak különféle váltógombok, valódi bőrrel bőrözve, kézi varrással, stb.

Új váltógomb vásárlásakor, a régi, még restaurálható bőrözött gomb visszaküldése esetén,

                        2000,-Ft árengedmény!

Árak a fotón.

Mert Ön megérdemli...

Tekintse meg több mint 100 fotóból álló képgalériánkat, a legyártott termékekről, továbbá a megrendelőink hozzászólásait honlapunkon;

http://www.mobiltokbordiszmu.hu/legujabb-mobiltelefonokra-gyartott-mobiltok-kepek/a-borozes-kormanyborozes-szeged-sebvaltogombok-sebvaltoszoknyak-/35466/

(a fenti link Kijelölése, és kattitás jobb egérgombbal, majd ugrás a linkre)

Telefonos érdeklődés, - munkanapokon, vagy akár hétvégén, estébe nyúlóan is, -  a gyártással kapcsolatba: +36209651165 Viber és whatsApp is.

Szolgáltatásunk tartalma és ára opcionális, a megrendelő kívánságai szerint változó!

Az anyag lehet sima, vagy tűpettyessel kombinált, a kézi varrás színazonos cérnával, vagy eltérő színnel, kontrasztos, a megrendelő igénye szerint.

Beküldött váltógomb bőrözése, különleges igények nélkül;5800,-Ft + szállítási ktsg.

A kieszerelt, megkopott, elhasználódott munkadarab elkészítését, - előzetes telefonos egyeztetés után - postafordulával (Foxpost a legolcsóbb) a megrendelő  igénye szerint elkészítjük, és a megújult terméket, a kézhezvételt követő napon visszaküldjük!

Foxpost automata, Szeged Tesco,   díj; 599,-Ft .

Számlaadás.

Márkaképviseleteknek, autókereskedőknek, több darab után egyedi árképzés!

A lehetetlent éjfélig teljesítjük, a csodára néhány napot várni kell!

E- mail;  multisystem@multisystem.hu