Antik térkép, régi fénykép, fotó, plakát, poszter, reprint nyomtatás

Termékkód: 2674737875
Ár:
5 000 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Szolgáltatás helye:
Budapest, I. kerület
Hirdetésfeladás:
2018.09.13. 11:59:56
Hirdetés lejár:
2018.12.12. 11:59:56
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 49
Cég/Magánszemély: Cég
Keres/Kínál: Kínál
Számlaadás: van

Antik, régi térképek, poszterek, nyomatok, fényképek reprintjeinek nyomtatása.

Több, különféle méretben.

Prémium (230 gr.-os) matt papírra , fotópapírra vagy vászonra (canvas) nyomtatva.

Világ, földrész, ország, vármegye, város, Magyarország, Budapest térképek, régi magyar

és külföldi plakátok, színezett fényképek 1900-ból, Magyarország és Budapest fényképek:

www.antikterkep.hu

Eredeti XIX. századi és XX. századi térképek, újságok, színes és egy színű nyomatok, plakátok:

www.antiquemap.hu