Antik Bútor Szállítás Budapesten

Termékkód: 2649537614
Ár:
9 000 Ft
Telefonszám:
+36 20 Mutasd
Szolgáltatás helye:
Budapest, X. kerület
Hirdetésfeladás:
2018.07.18. 21:30:47
Hirdetés lejár:
2018.08.17. 21:30:47
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Kiszállási díj (Ft): 4000 Szolgáltatás: bútorszerelés, -összeállítás, bútorszállítás, csomagolás, dobozolás, irodaköltöztetés, különleges tárgyak szállítása, nehéz tárgyak mozgatása, szállítása, nemzetközi költöztetés
Cég/Magánszemély: Cég Nonstop hívható: igen
Keres/Kínál: Kínál Számlaadás: van
Ingyenes állapotfelmérés: van

Az antik bútor, antik tárgyak, régiségek, és festmények szállítása a legkényesebb munkák közzé tartozik.
De vállalkozásunk teljesen felszerelt teherautókkal és rutinos, megbízható kollégákkal tud rendelkezésére állni.
A antik bútorokat, tárgyakat a szállítás megkezdése előtt szakszerűen csomagoljuk( stretch fólia, légpárnás fólia, pléd, karton dobozok ), előkészítjük a biztonságos szállításra.
Szállítómunkásaink gyakorlata, maximális figyelme, és precíz munkájuk a biztosíték arra, hogy sérülésmentesen érkezzenek meg bútorai, antik tárgyai.
A teherautón biztonságosan és szakszerűen tudjuk rögzíteni az antik bútorokat.
A festményeket és antik tárgyakat egyenként csomagolva, megkülönböztetett figyelemmel szállítjuk.
A nagyméretű festményeket, képeket a biztonságos szállítás érdekében védőkeretben ( kalodában ) szállítjuk.
Budapesten történő szállításnál érdemes kihívni minket munkafelmérésre, ott elmondhatja az elvárásait és egyeztethet a szállítás költségeiről.
A csomagoló anyagot biztosítani tudjuk, ez önnek díjmentes.
Számlaképesek vagyunk és rendelkezünk belföldi és nemzetközi fuvarozói engedéllyel.
Hajdú Tibor fuvarszervező
Telefon: 0620-560-1303