Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Scheiber Hugó (1873 - 1950) Vegyes technika kartonon.
Wassily Kandinsky (1866–1944 ) "kompozíció" vegyes technika - kartonon
2 retro kagyló fotel nagyon szépek
MÉRETES ANTIK BÍBORVÖRÖS BÁRSONYÚ ALAPON NAGYON SZÉP RÉZ SZENT SZOBOR DOMBORMŰ,JÉZUS A KERESZTEN
20 db 95%-os ÓN TARTALMÚ MÉRŐEDÉNYEK,KIÖNTŐK,MINDEGYIK ALJÁN ANTIK MÁRKA PECSÉT
ANTIK OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,TANYASI HÁZ LÁTKÉPE,NAGYON SZÉP ANTIK KERETBEN
NAGY MÉRETŰ BRUTÁLISAN JÓL MEGFESTETT TELET IDÉZŐ FLAMAND ÉLETKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
NAGY IMPRESSZIONISTA STÍLUSBAN MEGFESTETT OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
NAGY 1954 D.PINTÉR JÓZSEF MODERN ÁMULATBA EJTŐ TANYSI LÁTKÉPE,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
Festmény Tisza Szegeden
Összes egyforintos aukció »