Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Gulácsy Lajos:Magányos horgász a holdfényes éjszakában
Eladó megkímélt, U-alakú, ágyazható KIKA-ban vásárolt, ülőgarnitúra
Ritka 100 forint 1992 !!
ANTIK BAROKK FARAGOTT DÚS INTARZIÁS KOMÓD TÁLALÓ SZEKRÉNY RESTAURÁLVA
4 db BIEDERMAYER ANTIK GYERTYATARTÓ,1 PÁR NAGYOBB ÉS 1 PÁR KÖZEPES MÉRETŰEK,MIND A 4 DB VÖRÖSRÉZ
ANTIK NAGY RÉZ FESZÜLET,2 DB NAGY ÁTTÖRT GYERTYATARTÓVAL,FESZÜLET TÖBB MINT 100 ÉVES LEHET
ANTIK 1915-ben FESTETTÉK,OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,NAGYON HÍRES FESTŐ ALKOTÁSA,BLONDER NEOBAROKK KERETBEN
NAGYON NAGY RÉGI KERET 115CM,FESZMÉNY 100 CM,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,BEFAGYOTT VÍZPART MENTI HAJÓS
RÉGI FESTMÉNYKERET,TÜKÖRKERET,NAGYON GAZDAG BAROKK MINTÁS,50X40 FESTMÉNYT VAGY TÜKRÖT LEHET BELE RAK
100 x 80 cm NAGYON NAGY MODERN FESTMÉNY,OLAJ VÁSZONRA FESTETT MEDITERRÁN BAUHAUSE ÉPÜLETEK SOKASÁGA
Összes egyforintos aukció »