Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Neogrády László:téli erdő Nagyméretű!
Schenk homokfutó szép állapot!!!
2 db MÉRETES OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,NEVES HOLLAND FESTŐMŰVÉSZ ALKOTÁSA,
1964 NAGY MÉRETŰ 79 x 69 cm SZÉP KERETBEN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,KULTÚRÁT MEGELEVENÍTŐ CSENDÉLET
MÉRETES ASZTALI CSENDÉLET,VIRÁGCSENÉLET,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
ANTIK 8 db LIMOGES PORCELÁN FOGANTYÚ ÉS 2 db ARANYOZOTT BRONZ VAGY RÉZ FOGANTYÚ
MÉRETES 34 cm MAGAS IPARMŰVÉSZ ALKOTÁS,FÁBÓL FARAGOTT FIATAL LÁNY SZOBOR,
ANTIK 29 cm-es BÉCSI BAROKK BRONZ SZÍNŰ ANGYALKA SZOBOR,SZENT SZOBORSZERELMET OSZTÓ(ÁMOR) NYILÁVAL
ANTIK MÉRETES BÖLCS BAGOLY PÁR PORCELÁN SZOBOR,KÉZZEL FESTETT ÉS ARANYOZOTT
ANTIK KÜLÖNLEGES MURÁNOI ÜVEG ASZTALI LÁMPA,RÉZ ÉS PORCELÁN FOGLALATTAL,
Összes egyforintos aukció »