Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Bortnyik Sándor:Színes város
HATALMAS 150 x 60 cm KERET NÉLKÜL,RÉGI ÁLOMSZÉP OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,FESTMÉNY,TANYASI ZSUPP TETŐSHÁZ
NAGY SÖTÉT TÓNUSÚ IMPRESSZIONISTA STÍLUSBAN MEGFESTETT OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,TANYASI HÁZ LÁTKÉPE
MÉRETES AFRIKAI TÖRZS FŐNÖK HARCI DÍSZBEN,1959,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY, NAGYON JÓ FESTMÉNY
TÖBB MINT 60 db-ból ÁLLÓ ANTIK ÉS RÉGEBBI FAJTA KARÁCSONYFA DÍSZ,EGY RÉSZE ÜVEG,MÁSIK FESTETT MŰANYA
SÖTÉT TÓNUSÚ VITORLÁS HAJÓK LÁTKÉPE A VÍZEN SZELES VIHAROS IDŐBEN,OLAJFESTMÉNY
RÉGI NYÁRI ÉVSZAKBAN ÁRNYÉKOT VETŐ FÁKAT ÉS EGY GYÖNYÖRŰ PARK RÉSZLETE,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
20 db-ból ÁLLÓ ANTIK KÉZZEL KÉSZÍTETT ÉS FESTETT FA KARÁCSONYFA DÍSZ,
MÉRETES HÍRES FESTŐ:ARTZ ALKOTÁSÁNAK,FESTMÉNYÉNEK NYOMATA,LITOGRÁFIÁJA,NAGYON SZÉP ANTIK KERETBEN
ANTIK ÜVEG KARÁCSONYFA DÍSZEK,EREDETI ANTIK DOBOZBAN,13 db-ból ÁLLÓ KÉSZLET,
Összes egyforintos aukció »