Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Iván szilárd rézkarc hagyatékbólol 1ft
Márffy ödön olaj kartón festmény1ft
ANTIK MÉRETES KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ BIEDERMAYER STÍLUSÚ KÁVÉDARÁLÓ,MASSZÍV TÖMÖR RÉZ TEKERŐ,PORCELÁN GO
ANTIK 2 db BRONZ VAGY RÉZ COFF GYERTYATARTÓ,JELZETT,PUTTÓ,ANGYAL TARTJA A GYERTYÁT
ANTIK BRONZ SZÍNŰ SZOBOR,FIATAL LÁNYT ÁBRÁZOL KEZÉBEN KAKASSAL VAGY TYUKKAL,HIBÁTLAN
2 db ANTIK BICIKLI LÁMPA,KARBON LÁMPA,IMPEX ÉS VITAPHARE MÁRKÁJÚAK,
ÁLOMSZÉP KÉZZEL FESTETT ARANYOZOTT RÉGI JAPÁN MÉRETES PORCELÁN VÁZA,
ANTIK MÉRETES JAPÁN PORCELÁN VÁZA,KÉZZEL FESTETT,GYÖNYÖRŰ ÉRTÉKES FESTMÉNYEK TALÁLHATÓAK AZ OLDALÁN
ANTIK NAGY TÖBB 100 ÉVES KÍNAI KÉZZEL FESTETT ÉS DÍSZÍTETT PORCELÁN VÁZA,TALPÁN 6 PECSÉT EGYBEN
ANTIK TÖRZSŰ KÍNAI VAGY JAPÁN TŰZZOMÁNC ASZTALI LÁMPA,TÖBB 100 ÉVES TÖRZS VALAMIKOR VÁZA VOLT
Összes egyforintos aukció »