Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Paál László
Tájkép gyönyörű
Szinyei Merse Pál: Őszi táj
NAGY ÁMULATBA EJTŐEN MEGFESTETT MODERN ALKOTS,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
3 db GYÖNYÖRŰ RETRÓ LÁMPA,MENNYEZETI CSILLÁRNAK IS ÖSSZE KÖTHETŐ,ÓARANY SZÍNŰ A RÉZ FELSŐ PEREM
IMPRESSZIONISTA STÍLUSBAN MEGFESTETT OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,MODERN ENTERIŐR ÖSSZEKÖTÖTT AKT
3 db JELZETT ÓN TÁRGY, 2 db KIÖNTŐ,1 db VÁZA,A NAGYOBB KIÖNTŐ 1802-es DÁTUM,MÁSIK KETTŐ SE MAI DARAB
5 db STILON MÁRKÁJÚ 15 cm 360 MÉTERES OROGINAL ORSÓS MAGNÓHOZ VALÓ ORSÓK
MÉRETES ÁLOMSZÉP MODERN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,ÁMULATBA EJTŐ SZÍNVILÁGÚ,IMÁDNIVALÓ UTCA LÁTKÉP
ANTIK 4 db ÁLLÓ VÖRÖSRÉZ KÉSZLET,NYELES EDÉNY LÁBOS,VASTAGFALUAK,FŐZŐ EDÉNY,KONYHAI KELLÉK,
Összes egyforintos aukció »