Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Czóbel Béla:Szentendre Alkotmány utca
Katsu Frizura haj olló,Haj olló,Fodrászat olló, olló,Katsu Fodrászat olló,
Fujitsu Amilo Li 1705 laptop Core Duo T2300 / 2GB / 120GB / DVD-RW / magyar 1 hó gari SN: YSMI223045
Suzuki 16" dísztárcsa szett SX4 Vitara S-Cross 43250-79J10
PORCELÁN KÉZMŰVES, IPARMŰVÉSZ VÁZA. 14 db MADÁR SZOBOR DÍSZÍTI. 1-2 db NÉHOL EOZIN SZINBE RAGYOG
MÉRETES KÉPZŐMŰVÉSZ ÁLTAL KÉSZÍTETT MURÁNÓI JELLEGŰ ÜVEG VÁZA. FÚJT KÉZZEL KÉSZÍTETT ÉS DÍSZÍTETT.
MÉRETES ANTIK ÓN FEDELES KORSÓ, KUPA, KIÖNTŐ. VÁROSi CÍMERREL SORSZÁMMAL ELLÁTOTT GYÜJTŐI db.ÍRÁS A
NAGY ANTIK PECSÉTES CAPODIMONTE 5db ÁGÚ GYERTYATARTÓ. SÉRÜLÉS MENTES, BARROK MINTÁK ÉS PUTTÓK DÍSZ
BÉCSI BAROKK NAGY ANTIK TOLLTARTÓ, TINTATARTÓ.SÉRÜLÉS MENTES DB. RÉSZBEN EREDETI ARANYOZÁS RAJT
2 db. MÉRETES HINTÓ LÁMPA, RÉZ FELÜLETEN KIS FELÚLETEN LÁTHATÓ AZ ARANYOZÁS, METSZET ÜVEG AJTÓ
Összes egyforintos aukció »