12 személyes Herendi PBR mintás porcelán kávéskészlet, kávés készlet

Termékkód: 3109874525
Látogatók: 54

156 000 Ft
Veszprém
12 személyes Herendi PBR mintás porcelán kávéskészlet, kávés készlet Kép
Eladó: Herendiporcelan(112)
Regisztráció időpontja: 2013.10.20.

Jelzett/szignózott: igen

Komplett 12 személyes, 27 db-ból álló Herendi PBR mintás porcelán kávéskészlet hibátlan és kopásmentes állapotban eladó!

Számlát tudok róla adni!
MPL postacsomag előre utalással 2 220 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Vásárlás - 12 személyes Herendi PBR mintás porcelán kávéskészlet, kávés készlet

156 000 Ft