12 személyes Herendi Viktória mintás kávéskészlet, kávés készlet

Termékkód: 3109874501
Látogatók: 38
310 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
Veszprém
12 személyes Herendi Viktória mintás kávéskészlet, kávés készlet Kép
Eladó: Herendiporcelan(112)
Regisztráció időpontja: 2013.10.20.

Jelzett/szignózott: igen

12 személyes Herendi Viktória mintás porcelán kávéskészlet hibátlan és kopásmentes állapotban eladó. Rózsák is hibátlanok!

Számlát tudok róla adni!
MPL házhoz előre utalással 2 000 Ft /db
MPL postacsomag előre utalással 2 220 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Vásárlás - 12 személyes Herendi Viktória mintás kávéskészlet, kávés készlet

310 000 Ft