KOVRIG MIKLÓS Aprókák 3. 2017.

Termékkód: 3070542548
Látogatók: 20

Kikiáltási ár
59 000 Ft
85 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel   GLS előre utalással
Tatabánya
KOVRIG MIKLÓS Aprókák 3. 2017. (meghosszabbítva: 3062785682) - Vatera.hu Kép
Eladó: szellemeskft(523)
98.88%
Értékelés eladóként: 98.87%
Értékelés vevőként: 98.91%
Regisztráció időpontja: 2011.03.16.
98.88%
Téma: állatábrázolás
Jelzett/szignózott: igen
Típus: modern
Állapot: újszerű

Téma: állatok Technika: olaj Hordozó: fa Szignó: szignózott Állapot: korának megfelelő Eredetiség: eredeti Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: igen Eredetiségét szakértő megerősítette?: igen

KETTŐ TELJES ÁRÚ AKCIÓS MELLÉ A HARMADIK (A LEGALACSONYABB ÁRÚ) 10FT-ÉRT. ELŐTTE KÉRDÉSEKRE SZÍVESEN VÁLASZOLOK.

szignózott jobbra lent Állapot: korának megfelelő olaj, farost Mérete: 40x50cm, keretezve: 50x60cm, eredeti , használt Budapesti átvétel havi 1 alkalommal Kelenföldön. GLS, Posta, díjszabás szerint

Személyes átvétel Tatabányán  ( Budapesten korlátozva!!!

Budapesten havi 1 alkalommal XI. kerület esetleg Belváros!)

MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Tatabánya
GLS előre utalással 3 200 Ft /db
Budapesten is lehetséges megbeszélés szerint

Licitálás - KOVRIG MIKLÓS Aprókák 3. 2017.

Kikiáltási ár
59 000 Ft
85 000 Ft