KOVRIG MIKLÓS Egerésző róka 2019.

Termékkód: 3070542569
Látogatók: 18

Kikiáltási ár
55 000 Ft
70 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel   GLS előre utalással
Tatabánya
KOVRIG MIKLÓS Egerésző róka 2019. (meghosszabbítva: 3062785238) - Vatera.hu Kép
Eladó: szellemeskft(521)
98.69%
Értékelés eladóként: 98.65%
Értékelés vevőként: 98.91%
Regisztráció időpontja: 2011.03.16.
98.69%
Téma: állatábrázolás
Jelzett/szignózott: igen
Típus: modern
Állapot: újszerű

Téma: állatok Technika: olaj Hordozó: fa Szignó: szignózott Állapot: korának megfelelő Eredetiség: eredeti Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: igen Eredetiségét szakértő megerősítette?: igen

KETTŐ TELJES ÁRÚ AKCIÓS MELLÉ A HARMADIK (A LEGALACSONYABB ÁRÚ) 10FT-ÉRT. ELŐTTE KÉRDÉSEKRE SZÍVESEN VÁLASZOLOK.

szignózott jobbra lent Állapot: korának megfelelő olaj, farost Mérete: 30x40cm, keretezve: 37,5x47,5cm, eredeti , használt Budapesti átvétel havi 1 alkalommal Kelenföldön. GLS, Posta, díjszabás szerint

Posta , GLS

Személyes átvétel Tatabányán  ( Budapesten korlátozva!!!

Budapesten havi 1 alkalommal XI. kerület esetleg Belváros!)

MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Tatabánya
GLS előre utalással 3 200 Ft /db
Budapesten is lehetséges megbeszélés szerint

Licitálás - KOVRIG MIKLÓS Egerésző róka 2019.

Kikiáltási ár
55 000 Ft
70 000 Ft