2 db jelzett 925-ös vékony ezüst lánc NMÁ!

Termékkód: 2799091634
Megfigyelők: 13
Látogatók: 469

Jelenlegi ajánlat: 251 Ft

250 Ft
501 Ft
eula14(327)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással
2 db jelzett 925-ös vékony ezüst lánc NMÁ! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: onix013(536)
98.72%
Értékelés eladóként: 98.73%
Értékelés vevőként: 98.73%
Regisztráció időpontja: 2010.04.18.
98.72%
Ezüst finomság: 925
Fémjel: magyar fémjel

Magyar fémjeles, 2 db nagyon vékony, anyagában mintás  ezüst nyaklánc. Nincs minimálár.
Ajánlott levél előre utalással 500 Ft /db
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 600 Ft /db

Licitálás - 2 db jelzett 925-ös vékony ezüst lánc NMÁ!

Jelenlegi ajánlat: 251 Ft

250 Ft
501 Ft