218/37 Zsoldos tus kép antik keretben, utcakép LEÁRAZÁS!!!!!!!!!!!

Termékkód: 2894009384
Látogatók: 26

Jelenlegi ajánlat: 2 000 Ft

200 Ft
2 200 Ft
csehpes(308)
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással   Személyes átvétel
Győr
218/37 Zsoldos tus kép antik keretben, utcakép  LEÁRAZÁS!!!!!!!!!!! - (meghosszabbítva: 2878557545) - Vatera.hu Kép
Eladó: kincskeresopiac(1670)
99.47%
Értékelés eladóként: 99.46%
Regisztráció időpontja: 2015.05.16.
99.47%
Alkotó: .
Jelzett/szignózott: igen
Technika: tus

Eladó a képeken látható fellelt állapotban lévő tus kép, utcakép,antik keretben

9,5*14,5cm

Kérem tekintse meg folyamatosan bővülő készletünket

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással 7 300 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Győr
A szállítási díjról minden esetben egyénileg egyeztetünk email-ben . A megadott szállítási árak tájékoztató jellegűek, természetesen módosulnak a súly és méret függvényében. Kérjük ne utalják egyeztetés hiányában a szállítás díját.Győrben előre egyeztetett időpontban személyesen átvehető.A terméket máshol is hirdetjük.

Licitálás - 218/37 Zsoldos tus kép antik keretben, utcakép LEÁRAZÁS!!!!!!!!!!!

Jelenlegi ajánlat: 2 000 Ft

200 Ft
2 200 Ft