230/22 Colditz német porcelán teás kiöntő+ cukortartó LEÁRAZÁS!!!!!!!!!

Termékkód: 2929791299
Látogatók: 0

1 500 Ft
Kikiáltási ár:
1 500 Ft
MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel   MPL Csomagautomatába előre utalással
Győr
230/22 Colditz német porcelán teás kiöntő+ cukortartó  LEÁRAZÁS!!!!!!!!! - (meghosszabbítva: 2922760592) Kép
Eladó: kincskeresopiac(1680)
99.47%
Értékelés eladóként: 99.46%
Regisztráció időpontja: 2015.05.16.
99.47%
Jelleg: garnitúra része
Állapot : használt
Jelzett/szignózott: igen
Anyag: porcelán

Eladó a képeken látható állapotban lévő Colditz porcelán kiöntő, és cukortartó

méretei: a kiöntő 16 cm magas, 22 cm széles, a cukortartó 11 cm magas, 11,5 cm széles

Kérjük tekintse meg folyamatosan bővülő készletünket! A meghirdetett termékeket máshol is hirdetjük. Kérjük, hogy leütés előtt érdeklődjön az áru meglétéről. Több termék vásárlása esetén -általában- módosul a szállítási költség, de természetesen nem sokszorozódik. Törékeny áruk esetében nem használjuk a DPD-t, mivel -a rendkívül gondos csomagolás ellenére -sajnos több káresetünk is volt velük szemben . Nem vállalnak felelősséget , kártérítést nem fizetnek. Ebből következik, hogy mi nem tudunk felelősséget vállalni a DPD-vel való szállítás során keletkezett sérülésekért, károkért. A Magyar Posta (MPL) törékeny szállítási módot javasoljuk. Ennek díjáról kérjük érdeklődjön nálunk vagy a tekintse meg a Magyar Posta honlapját. Megértésüket köszönjük.

MPL házhoz előre utalással 1 325 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Győr
MPL Csomagautomatába előre utalással 745 Ft /db
A szállítási díjról minden esetben egyénileg egyeztetünk email-ben . A megadott szállítási árak tájékoztató jellegűek, természetesen módosulnak a súly és méret függvényében. Kérjük ne utalják egyeztetés hiányában a szállítás díját.Győrben előre egyeztetett időpontban személyesen átvehető.A terméket máshol is hirdetjük.

Licitálás - 230/22 Colditz német porcelán teás kiöntő+ cukortartó LEÁRAZÁS!!!!!!!!!

1 500 Ft