6 személyes Herendi Map mintás porcelán étkészlet, készlet

Termékkód: 3179951912
Látogatók: 6
156 000 Ft
Veszprém
6 személyes Herendi Map mintás porcelán étkészlet, készlet (meghosszabbítva: 3174801785) - Vatera.hu Kép
Eladó: Herendiporcelan(118)
Regisztráció időpontja: 2013.10.20.

Jelzett/szignózott: igen

Komplett 6 személyes, 26 db-ból álló Herendi Map mintás étkészlet hibátlan és kopásmentes állapotban eladó!

Számlát tudok róla adni.
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Vásárlás - 6 személyes Herendi Map mintás porcelán étkészlet, készlet

156 000 Ft