A TENGERÉSZ, RÉGI ÉS SZIGNÁLT, OLAJ VÁSZON FESTMÉNY, HATALMAS FEHÉR KERETBEN, 115X96 CM

Termékkód: 2926053260
Látogatók: 40
45 000 Ft
Gyál
A TENGERÉSZ, RÉGI ÉS SZIGNÁLT, OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,  HATALMAS FEHÉR KERETBEN, 115X96 CM - 45000 Ft - (meghosszabbítva: 2919419810) Kép
Eladó: antikheart(692)
99.71%
Értékelés eladóként: 99.71%
Regisztráció időpontja: 2013.03.04.
99.71%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

HATALMAS MÉRETŰ TÖBB MINT EGY MÉTERES NAGYSÁGÚ FESTMÉNY

ELEGÁNS SZALON, EBÉDLŐ

VAGY AKÁR VÍZPARTI VENDÉGLÁTÓ HELYISÉG, SZÁLLODA FALI ÉKSZERE IS LEHET

EZ A
SZIGNÁLT, VÁSZONRA FESTETT TENGERÉSZT A KIKÖTŐBEN ÁBRÁZOLÓ HATALMAS OLAJFESTMÉNY

HIHETETLEN DINAMIKUS, VÁLTOZATOSSÁGOT SUGÁRZÓ FESTMÉNY, MERT SZINTE LÁTNI RAJTA, HOGY AZONNAL MEGÉRKEZIK A VIHAR, DE ELŐTTE BE KELL VONTATNI A KIS HAJÓT

KORÁBÓL ADÓDÓAN NÉMI MOZAIKOSODÁS ELŐFORDUL A FESTÉKEN

ELEGÁNS VISSZAFOGOTT EREDETI TÖBB RÉTEGŰ  FEHÉR KERETBEN, SZOLID ARANYOZÁSSAL AMI TERMÉSZETESEN JÁR AZ AUKCIÓHOZ

BAL ALSÓ SARKÁN SZIGNÁLT

MÉRETE MONUMENTÁLIS, EZÉRT JÓL MUTAT VENDÉGLŐBEN, SZÁLLODÁBAN

MÉRETE MONUMENTÁLIS
115 X 96 CM

ÁTVÉTELI LEHETŐSÉGEK:

BP HATÁRÁTÓL 3 KM-RE GYÁLON, BKV BUSZMEGÁLLÓ VONALÁN LAKOM, NAGYON SOK SZERETETTEL VÁROM AZ OTTHONOMBAN.

Személyes átvétel 0 Ft /db Gyál
ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG LEHETŐSÉG: -SZEMÉLYESEN. Bp határától 3 km-re Gyálon lakom, ha megtudja oldani, hogy eljön személyesen, nagyon sok szeretettel várom az otthonomban. FUTÁRRAL VALÓ KÜLDÉS LEHETŐSÉGÉRŐL KÉREM, LICIT ELŐTT ÉRDEKLŐDJÖN, IGYEKSZEM RUGALMASAN ÁLLNI A FUTÁRRAL KÜLDHETŐ TERMÉKEKKEL.

Vásárlás - A TENGERÉSZ, RÉGI ÉS SZIGNÁLT, OLAJ VÁSZON FESTMÉNY, HATALMAS FEHÉR KERETBEN, 115X96 CM

45 000 Ft