Targoncavezető Tatabánya

Termékkód: 2756269754
Ár:
185 000 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Tatabánya
teljes munkaidő
Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
középfokú végzettség
Cég neve:
Delego Személyzeti Szolgáltató Kft
Hirdetésfeladás:
2019.04.18. 14:09:56
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás: beosztott Fizetés jellege: fix bér
Keres/Kínál: Kínál Vállalkozói igazolvány: nem szükséges
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz Munkavégzés helye (település): Tatabánya

NE MARADJON LE RÓLA!

TATABÁNYAI partnercégünkhöz keresünk, azonnali kezdéssel tapasztalt TARGONCAVEZETŐKET!

Br. 75.000 Ft belépési bónusz !

Feladatok:

  • Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti árumozgatás
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • Elektromos targoncán való több éves tapasztalat
  • Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Br. 75.000 Ft belépési bónusz
  • Br. 230.000 Ft /hó alapbér
  • Negyedévente 30.000 Ft SZÉP kártya utalás
  • Jelenléti bónusz, szezonális és év végi bónusz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Kis létszámú csapat
  • Bejárás támogatása

Egyéb:

  • Munkarend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra
  • Munkavégzés helye: Tatabánya-Környei Ipari Park
Szállást sajnos nem tudunk biztosítani.

Jelentkezni a tatabanya@delego.hu email címen tud.