CNC szerszámgép szervizes (mechanikus vagy elektromos)- kommunikációképes angol nyelvtudással

Termékkód: 2687684249

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Pest megye
Hirdetésfeladás:
2019.02.10. 00:00:00
Értékeléseinek száma: 0
Keres/Kínál: Kínál

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Szerszámgépkereskedelemmel foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk mechanikus vagy elektromos CNC szerszámgép szervizes munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

- CNC szerszámgépek telepítése és szervizelése

- Elektromos kolléga esetében inkább elektronikai egységekhez kapcsolódó feladatok

- Mechanikus kolléga esetében kizárólag mechanikus jellegű feladatok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

- CNC szerszámgépek szervizelésében szerzett tapasztalat

- Kommunikációképes angol nyelvtudás (munkavégzés során szükséges)

- Erős műszaki érdeklődés, ez irányú elhivatottság

- Mechanikus kolléga esetében min. középfokú műszaki végzettség

- Elektromos kolléga esetében felsőfokú elektromos végzettség, továbbá PLC és vezérléstechnikai ismeretek

- Napi kommunikáció képes angol nyelvtudás

- Csapatmunkára való hajlandóság

- Jó terhelhetőség

- Kiváló problémamegoldó képesség

- „B” kategóriás járművezetői engedély

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Pest megyében található megbízó cégünk 20 éve foglalkozik szerszámgépek kereskedelmével, szervízelésével, valamint alkatrésszel történő ellátásával.

Amit megbízónk kínál:

versenyképes jövedelem

vállalati autó és telefon

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén előzetes egyeztetés alapján megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.