Antik Omega zsebóra 759

Termékkód: 2788903613
Látogatók: 1325

18 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nem standard postacsomag előre utalással
Békés megye, Zsadány
Antik Omega zsebóra 759 - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: antikhunter_a(8296)Kereskedői fiók
99.4%
Értékelés eladóként: 99.41%
Értékelés vevőként: 97.83%
Regisztráció időpontja: 2010.04.14.
99.4%
Jelzett/szignózott: igen

ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ TERMÉK!

SZÉP ÁLLAPOTBAN!

Elindul, megy, de meg-meg áll.

MÉRET:5 cm

Kedves Vásárlóink! Mindenkit kérünk, hogy egy hónapon belül szíveskedjen egy vásárlási ciklust lezárni, és a termékeket kifizetni! Amennyiben ez nem történik meg, a termékek újra eladásra kerülnek!

FIGYELEM! VÁLTOZTAK A POSTADÍJAK!

Szállítási és csomagolási díj törékenyként, érték biztosítással: 3000 Ft, vagy MPL csomag-automatába törékenyként:1400  Ft.
Szállítási és csomagolási díj standardként: 1500 Ft, vagy MPL csomag-automatába sima csomagként: 700 Ft, de ezekben az esetekben esetleges sérülés esetén nem vállal senki felelősséget és nincs kártérítés sem.
Önre bízom, hogy melyik postázást kéri.

Nem standard postacsomag előre utalással 2 400 Ft /db
Biztosítással és törékeny csomagként kezelve.

Licitálás - Antik Omega zsebóra 759

18 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft