Antik arany, ezüst kis tárgyak

> Antik íróasztal kellékek

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.23 13:14:50 CET

28 db termék a(z) "

Antik íróasztal kellékek

Antik íróasztal kellékek

Ezüstözött
íróasztal
készlet

15 990 Ft

ANTIK
EZÜSTÖZÖTT
KÉPCSARNOKOS
KARAFFA

5 000 Ft

ezüst
cigikináló
szett

25 000 Ft

Levélbontó kés
ezüst markolati
díszgombbal

6 500 Ft

Antik LEIZZ
lyukasztó,
íróasztali
kellék.
Jelzett,...

5 500 Ft

ARDECO EZÜST
CIGARETTA TARTÓ

28 000 Ft

EZÜST
LEVÉLBONTÓ -
NORVÉG - 59
GRAMM!

31 999 Ft

KAPITÁLIS ART
DECO CIGARETTA
TARTÓ EZÜST

37 000 Ft

EZÜST
GYERTYATARTÓ
SZÉP DÍSZES
DARAB

35 000 Ft

Isztambul,Hagia
Szophia ezüst
levélbontó.

9 999 Ft

Tiffany & Co
ezüst nagyító

129 999 Ft

Régi,díszes,
ázsiai ezüst
könyvjelző.

5 999 Ft

Nagyméretű
olasz ezüst
fotókeret.

35 999 Ft

Antik márvány
íróasztal szett

28 000 Ft

Álomszép
Francia Ezüst
készlet

69 000 Ft

Német ezüst
tapper és
tintatartó
eredeti
dobozában...

21 999 Ft

Vintage-Mechani
cal-Pencil-Wahl
-Eversharp-Gold
-Fill...

14 900 Ft

Elegant
aranyhegyű
töltőtoll 14
karát

7 000 Ft

Márvány
Íróasztal
készlet, antik,
évjárat
kb.1890,...

14 980 Ft

Ezüstözött
alpakka
Íróasztal
készlet, antik,
évjár...

14 980 Ft

LUXUS 18
KARÁTOS
ARANYOZOTT
MŰKÖDŐ ASZTALI
RONSON ...

75 000 Ft

2db antik
favágó

8 800 Ft

antik asztali
benzines
öngyújtó Barokk
forma ezüst...

14 800 Ft

GYUFATARTÓ ÉS
HAMUTÁL EGYBEN
ANTIK
EZÜSTÖZÖTT 20.

5 500 Ft

0W243 Igényes
ezüstözött
levélnyitó kés
BUDAPEST

6 900 Ft

0R482 Antik
különleges
900-as ezüst
ceruza 11.5 cm

35 000 Ft

0S324 Arany 10K
Cross
mechanikus
ceruza

38 000 Ft

Ezüst asztali
ovál képkeret -
különleges,
egyedi a...

16 500 Ft