Antik órák

> Antik állóórák
Antik órák

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.14 19:28:59 CET

19 db termék a(z) "

Antik állóórák

Antik állóórák

Antik barokk állóóra3049561688
149 990-2021-06-24 14:55:38

Antik állóóra 2 súlyos3049026473
199 000-2021-06-22 15:27:11

Antik állóóra tok3050448569
45 900-2021-06-27 10:53:42

Negyedütős ónémet állóóra3048472904
250 000-2021-06-20 19:28:10

Régi mechanikus utazó-óra tokkal (márka:Europa)3047092307
6 000-2021-06-15 20:17:04

antik állóóra szerkezet3050303732
25 000-2021-06-26 19:19:46

Antik felhúzos Junghans utazó,álló óra3048448127
20 000-2021-06-20 17:26:05

Állóóra - ónémet, csodálatosan szép, kétsúlyos3050284313
500 000-2021-06-26 17:28:14

Retro ingás állóóra, kovácsoltvas díszítő elemekke...3048961913
115 900-2021-06-22 11:40:32

1B660 Antik faragott 3 súlyos állóóra 213 cm3052802027
685 000-2021-06-16 05:36:30

ANTIK FELES ÜTŐS NICOLAS DE BEEFE A MALINES HATALM...3052008770
876 543-2021-07-01 02:12:28

WAL R MCADAM GLASGOW 18.SZ. MÁSODPERCMUTATÓS DÁTUM...3052008776
987 654-2021-07-01 02:12:32

ANTIK HATALMAS PROVANCE STÍLUSÚ DÁTUMOS ÁLLÓÓRA 19...3052216928
298 765-2021-07-01 15:57:35

Hibátlan állóóra szerkezet szekrény felsőrésszel ...3050837558
50 000-2021-06-17 19:04:59

ANTIK RIMON A BOUILLION 1770 ÉBRESZTŐS ÁLLÓÓRA MŰK...3052299026
456 789-2021-07-02 00:02:18

Fém állóóra tehenes3042980051
 8 892-Készlet erejéig

1D844 Antik háromsúlyos szecessziós állóóra 194 cm3052996397
420 000-2021-06-16 20:37:35

0N590 Antik GUSTAV BECKER 3 súlyos állóóra 196 cm3053472704
650 000-2021-06-18 05:14:54

0M519 Antik szecessziós állóóra3053465882
640 000-2021-06-18 04:11:12