Antik órák

> Antik állóórák
Antik órák

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Aug.01 16:42:04 CET

17 db termék a(z) "

Antik állóórák

Antik állóórák

Antik állóóra 2 súlyos3067889408
199 000-2021-08-19 13:52:48

HENRY PASTEGER 1700-as évek Állóóra3067359449
550 000-2021-08-17 19:52:39

WAL R MCADAM GLASGOW 18.SZ. MÁSODPERCMUTATÓS DÁTUM...3065447858
987 654-2021-08-12 02:38:45

ANTIK RIMON A BOUILLION 1770 ÉBRESZTŐS ÁLLÓÓRA MŰK...3065906582
456 789-2021-08-13 00:21:12

Antik felhúzos Junghans utazó,álló óra3062072471
20 000-2021-08-01 17:36:25

Negyedütős ónémet állóóra3064045904
250 000-2021-08-07 15:40:13

Régi mechanikus utazó-óra tokkal (márka:Europa)3064451933
6 000-2021-08-09 07:19:28

ANTIK FELES ÜTŐS NICOLAS DE BEEFE A MALINES HATALM...3065447948
876 543-2021-08-12 02:38:57

BAROKK BRONZ FALI VAGY ÁLLÓ ÓRA JUNGHANS SZERKEZET...3064601666
45 000-2021-08-09 20:03:28

Állóóra - ónémet, csodálatosan szép, kétsúlyos3064065566
500 000-2021-08-07 17:43:41

ANTIK HATALMAS PROVANCE STÍLUSÚ DÁTUMOS ÁLLÓÓRA 19...3065815130
298 765-2021-08-12 16:25:51

Retro ingás állóóra, kovácsoltvas díszítő elemekke...3068068862
125 000-2021-08-20 11:11:06

1B660 Antik faragott 3 súlyos állóóra 213 cm3068033246
685 000-2021-08-03 07:59:24

1D844 Antik háromsúlyos szecessziós állóóra 194 cm3068231501
420 000-2021-08-03 23:26:15

0M519 Antik szecessziós állóóra3068542631
640 000-2021-08-05 06:14:46

0N590 Antik GUSTAV BECKER 3 súlyos állóóra 196 cm3068547536
650 000-2021-08-05 07:33:13

Antik állóóra tok3068560571
39 900-2021-08-22 08:49:19