2 súlyos szecessziós Gustav Becker falióra kedvező áron! - 75 000 Ft

Termékkód: 2787616109
Látogatók: 224

75 000 Ft
Személyes átvétel   MPL házhoz előre utalással
Budapest X. kerület
2 súlyos szecessziós Gustav Becker falióra kedvező áron! - 75000 Ft - (meghosszabbítva: 2777589746) - Vatera.hu Kép
Eladó: antikidogep1(117)
Regisztráció időpontja: 2009.05.07.
Anyag: fa
Jelzett/szignózott: igen

2 súlyos szecessziós Gustav Becker falióra kedvező áron!

110-40 cm.masszív szú mentes tok, hibátlan csiszolt üvegekkel, míves toronydísszel.Kifogástalanul működő 2 súlyos Gustav Becker szerkezet, sérülésmentes porcelán számlappal.Gyönyörű hangon üt félkor egyszer, egészkor az óraszám szerint.
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest X. kerület
MPL házhoz előre utalással 3 280 Ft /db

Vásárlás - 2 súlyos szecessziós Gustav Becker falióra kedvező áron!

75 000 Ft