Moholy-Nagy László

_____________

Termékkód: 2766460781
Látogatók: 355

70 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nakana(4)
Budapest, II. kerület
Moholy-Nagy László - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: fantazy22(166)
Regisztráció időpontja: 2012.06.04.
Magasság (cm): 29
Szélesség (cm): 37
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Moholy-Nagy László

Moholy-Nagy László festmény eladó.

Kerettel:29 x 37 cm

Keret nélkül:23 x 31 cm

Technika:olaj,vászon,vakrama

Szignó:jobbra

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem csak komoly vételi szándékkal licitáljanak.Köszönöm.

Az aukció zárását követően 4 munkanap áll rendelkezésre a fizetésre és az átvételre,köszönöm.

Budapest 2.kerületében személyes átadás lehetséges vagy a teljes vételár előzetes banki átutálás után postái úton

Jó licitálást kívánok!

Más futárszolgálat előre utalással 3 200 Ft /db

Licitálás - Moholy-Nagy László

70 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft