Réth Alfréd (1884-1966) Keretezett Festmény Kartonon 1FT!!!

Termékkód: 2765722610
Megfigyelők: 11
Látogatók: 637

Jelenlegi ajánlat: 6 500 Ft

1 500 Ft
8 000 Ft
80 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Réth Alfréd (1884-1966) Keretezett Festmény Kartonon 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(144)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 33
Magasság (cm): 46
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Réth A.

Galéria minőségű Réth szignózott, karton hordozón,vegyes technikával készült festmény üvegezett keretben.

Korának megfelelően szép állapotban.

Szignó: Balra, lent.

Mérete: 30x43 Kerettel: 33x46

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Réth Alfréd (1884-1966) Keretezett Festmény Kartonon 1FT!!!

Jelenlegi ajánlat: 6 500 Ft

1 500 Ft
8 000 Ft
80 000 Ft