0W693 Hornyánszky Miklós : Női akt 1960

Termékkód: 2873077283
Látogatók: 2
80 000 Ft
  • Budapest IX. kerület
  • Szeged
0W693 Hornyánszky Miklós : Női akt 1960 - 80000 Ft - (meghosszabbítva: 2871456698) - Vatera.hu Kép
Eladó: antikvitasok(2145)
99.72%
Értékelés eladóként: 99.72%
Regisztráció időpontja: 2009.10.02.
99.72%
Magasság (cm): 66,5
Szélesség (cm): 86
Jelzett/szignózott: igen

Olaj farost festmény, képcsarnokos keretben.
Datált jelzés jobbra lent:
HORNYÁNSZKY 1960

Szélesség: 86 cm

Magasság: 66.5 cm

Súly: 3.59 kg

A kép mérete keret nélkül: 61 x 80 cm

Hornyánszky Miklós

  • Reference Library
  • Magyar életrajzi lexikon
  • H
  • Hornyánszky Miklós
Hornyánszky Miklós (Bp., 1896. ápr. 11. ? Toronto, 1965)festő, grafikus. Tanulmányait a bp.-i Képzőműv. Főisk.-n végezte, majd Bécsben, Antwerpenben és Párizsban egészítette ki. Bp.-en 1914-ben állított ki először a Nemzeti Szalonban, Antwerpenben 1924-ben. Művészetét a naturalista-impresszionista stílusjegyek határozzák meg. 1927-ben megfestette Lord Newton arcképét a Magyar Külügyi Társaság részére. 1929-ben Torontóban telepedett le. Műveit 1932-ben és 1933-ban felvette az amerikai művész szövetség Az ötven év legjobb színes rézkarca c. gyűjteményébe. 1945 óta a nyomtatásművészet és a rézkarcolás tanára volt az ontariói művészeti főiskolán Torontóban. Egy új rézkarcoló technikát fejlesztett ki. 1943-1946 között a kanadai festők, rézkarcolók és vésnökök társasága elnöke volt. 1955-ben a Reid-díj aranyérmét kapta. Világkiállításokon vett részt, művei ott vannak a kanadai nemzeti galériában, az ontariói múz.-ban, az USA orsz. metszetkollégiumában, s több amerikai egy.-en, múz.-ban és közkönyvtárban.
Forrás: https://www.arcanum.hu/en/online-kiadvanyok/Lexikonok-magyar-eletrajzi-lexikon-7428D/h-75B54/hornyanszky-miklos-75E43/

Termékeim között több Hornyánszky Gyula festmény található, kérem tekintse meg őket ide kattintva!

A termékről további nagy felbontású képek!

DSC01333.JPG (1591×1200)
DSC01332.JPG (1561×1200)
DSC01335.JPG (1354×1200)
DSC01336.JPG (1544×1200)

ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL.

SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX.) ILLETVE SZEGEDEN!

Szállítás
Termékeinket az MPL futárszolgálattal küldjük! Terjedelmes tárgyaink szállításában külön díjazás mellett tudunk segíteni! Szállítási módok az alábbiak szerint alakulnak
  Személyes átvétel Budapest IX.
  Személyes átvétel Szeged
  MPL csomag előre utalással
  MPL csomag utánvét

Fizetés
A vételár és szállítási költség kiegyenlítésére az alábbi lehetőségeket biztosítjuk
  Személyes átvételkor készpénzben
  Banki átutalás
  Utánvét
  Paypal (MasterCard, Visa)

Szállítási, átvételi idő
A termék vásárlását követően a szállítási, kézhez vételi idő az alábbiak szerint alakul belföldön
  Személyes átvétel 1-5 munkanap
  MPL csomag előre utalással 2-3 munkanap
  MPL csomag utánvét 1-3 munkanap

( női akt meztelen nő képcsarnok akt ülő akt egész alakos akt képcsarnok vállalat egészalakos akt )
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 2 800 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 3 200 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 2 800 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest IX. kerület - Nyitvatartási időben 10-18 óra között, EGYEZTETÉS SZÜKSÉGES
  • Szeged - Nyitvatartási időben 10-18 óra között, EGYEZTETÉS SZÜKSÉGES

FIGYELEM: Ez a termék TÖRÉKENY KEZELÉSSEL vagy TERJEDELMES MÉRETŰKÉNT szállítható. Pontos postaköltséget a CSOMAGOLÁS UTÁN tudok mondani. A terméket a Magyar Posta futárszolgálatával küldöm. A postaköltség tájékoztató jellegű, a termék súlya alapján változhat!

Vásárlás - 0W693 Hornyánszky Miklós : Női akt 1960

80 000 Ft