Csendélet festmények

> Egyéb csendéletek
Csendélet festmények

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.22 21:10:27 CET

24 db termék a(z) "

Egyéb csendéletek

Egyéb csendéletek

Tóth Menyhért :
Virágcsendélet

10 000 Ft

Akvarell
77,5x57,5cm

15 000 Ft

Németh Zoltán
festmény -
Zarándok

6 000 Ft

Gulyás Dénes :
Csendélet

25 000 Ft

Bertalan Albert
(1899-1957)
Asztali
csendélet zöld...

545 000 Ft

Sikuta Gusztáv
129 000 Ft

Gy. Vad
Erzsébet

25 000 Ft

Gy. Vad
Erszébet

30 000 Ft

Ismeretlen
festő:
Csendélet
koponyával

30 000 Ft

Galéria által
bevizsgált,
étterembe,
csárdákba, v...

125 000 Ft

Olgyay Ferenc
(1872-1939)
Virágzó tavasz
a folyópa...

190 000 Ft

Hámor S.
különleges
csendélet

24 999 Ft

M. Zeisel
jelzéssel :
Csendélet
tengerikagylóva
l

36 000 Ft

Farkas Gy.
jelzéssel :
Csendélet
ónkupával

38 000 Ft

Gráber Margit
(1895-1993)
Enteriőr
virágokkal

715 000 Ft

Markos Vera
jelzéssel :
Csendélet
Thonet székkel

65 000 Ft

0P111 Kis-Tóth
Ferenc :
"Gyógynövény"
2000

42 000 Ft

Antal József :
Virágok

280 000 Ft

Kunwald Cézár :
Csendélet
porcelánszoborr
al 1934

160 000 Ft

Zsille Győző :
Halak

45 000 Ft

Hajdú Katalin :
"Csendélet"

180 000 Ft

Csallóközi
Farkas Lőrinc :
Csendélet
zöldség

45 000 Ft

Fischer Ernő :
"Korsók"

220 000 Ft

Moldován István
: "Szobor"

120 000 Ft