Aba-Novák Vilmos olaj, vászon festmény 47x56cm

Vasárnapig!

Termékkód: 2871447893
Látogatók: 1358

66 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Lapaj007(39)
Kecskemét
Aba-Novák Vilmos olaj, vászon festmény 47x56cm - Aukció Kép
Eladó: Aziza075(231)
99.15%
Értékelés vevőként: 98.97%
Regisztráció időpontja: 2012.11.26.
99.15%
Magasság (cm): 47
Szélesség (cm): 56
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Aba-Novák Vilmos szignóval ellátott, olajfestmény, vászon hordozon. Keretes mérete: 56x47cm
Szignózva balra lent.
Festmény a gyűjteményem egyik darabja. Bevizsgálva nem volt! Kérem ennek tudatában licitáljon!
Köszönöm, hogy benézett!
Siketes licitálást!
MPL házhoz előre utalással 3 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Kecskemét

Licitálás - Aba-Novák Vilmos olaj, vászon festmény 47x56cm

66 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft