Benczúr Gyula

Termékkód: 2802067655
Megfigyelők: 15
Látogatók: 561

Jelenlegi ajánlat: 40 000 Ft

2 000 Ft
42 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest, II. kerület
Benczúr Gyula - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: fantazy22(174)
Regisztráció időpontja: 2012.06.04.
Szélesség (cm): 27
Magasság (cm): 33
Hordozó: fa
Jelzett/szignózott: igen

Benczúr Gyula

Benczúr Gyula festmény eladó.

Kerettel:33 x 27 cm

Keret nélkül:24,5 x 19 cm

Technika:olaj,fa

Szignó:jobbra

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem csak komoly vételi szándékkal licitáljanak.Köszönöm.

Az aukció zárását követően 4 munkanap áll rendelkezésre a fizetésre és az átvételre,köszönöm.

Budapest 2.kerületében személyes átadás lehetséges vagy a teljes vételár előzetes banki átutálás után postái úton

Jó licitálást kívánok!

Más futárszolgálat előre utalással 3 200 Ft /db

Licitálás - Benczúr Gyula

Jelenlegi ajánlat: 40 000 Ft

2 000 Ft
42 000 Ft