Glatz aláírással,egy száz év körüli 50x67-s zsákvászonra olajjal

ajándék kerettel,

Termékkód: 2766939038
Megfigyelők: 10
Látogatók: 353

Jelenlegi ajánlat: 4 550 Ft

1 500 Ft
6 050 Ft
150 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Glatz aláírással,egy száz év körüli  50x67-s zsákvászonra olajjal - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1090)
98.4%
Értékelés eladóként: 98.18%
Értékelés vevőként: 99.49%
98.4%
Magasság (cm): 50
Szélesség (cm): 67
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Egy eredeti ritka Glatz alkotás,kartonra kasírozott zsákvászon,új keretében,mely ajándék. Ballra lent szignált,Glatz jelzéssel

Garanciát vállalok,hogy a képek a festményről készültek,és ebben az állapotában kapja meg a vásárló.

Más futárszolgálat előre utalással 2 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok

Licitálás - Glatz aláírással,egy száz év körüli 50x67-s zsákvászonra olajjal

Jelenlegi ajánlat: 4 550 Ft

1 500 Ft
6 050 Ft
150 000 Ft