Jan Hála szlovák festő

Termékkód: 2765728058
Látogatók: 429

48 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nakana(4)
Budapest, II. kerület
Jan Hála szlovák festő - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: fantazy22(174)
Regisztráció időpontja: 2012.06.04.
Szélesség (cm): 24,5
Magasság (cm): 30,5
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen

Jan Hála szlovák festő

Jan Hála festmény eladó.

Kerettel:30,5 x 24,5 cm

Keret nélkül:25 x 19 cm

Üveg alatt

Technika:Akvarell,papír

Szignó:balra

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem csak komoly vételi szándékkal licitáljanak.Köszönöm.

Az aukció zárását követően 4 munkanap áll rendelkezésre a fizetésre és az átvételre,köszönöm.

Budapest 2.kerületében személyes átadás lehetséges vagy a teljes vételár előzetes banki átutálás után postái úton

Jó licitálást kívánok!

Más futárszolgálat előre utalással 3 200 Ft /db

Licitálás - Jan Hála szlovák festő

48 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft