Kmetty János

Termékkód: 2845378124
Látogatók: 245

7 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
55 000 Ft
Más futárszolgálat utánvéttel
Budapest, V. kerület
Kmetty János - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: orlikonkiado(155)
97.55%
Értékelés eladóként: 98.51%
Értékelés vevőként: 93.33%
Regisztráció időpontja: 2008.04.01.
97.55%
Szélesség (cm): 25
Magasság (cm): 30
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kmetty János
Kmetty akvarell, kerettel, üveg alatt.

1ft-ról, nincs minimál ár!!!
Más futárszolgálat utánvéttel 2 500 Ft /db

Licitálás - Kmetty János

7 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
55 000 Ft