Piknik (Szignó: Jets)

Termékkód: 2766253511
Látogatók: 57

Kikiáltási ár
5 000 Ft
Budapest XIV. kerület
Piknik (Szignó: Jets) - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Vittoria86(3)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2017.08.12.
Magasság (cm): 31
Szélesség (cm): 45
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen

Kellemes, nosztalgikus hangulatú, piknikező fiatalokat ábrázoló papír-akvarell alkotás. Szignó: Jets

45 cm x 31 cm Paszpartuval: 50 cm 36 cm Keret nélküli.

MPL postacsomag előre utalással 1 870 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIV. kerület

Licitálás - Piknik (Szignó: Jets)

Kikiáltási ár
5 000 Ft