Szőnyi István (1894-1960) Keretezett Tempera Festmény Vásznon 1FT!!!

Termékkód: 2765718458
Megfigyelők: 19
Látogatók: 1180

Jelenlegi ajánlat: 12 000 Ft

1 500 Ft
13 500 Ft
125 000 Ft
s-tevek(26)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Szőnyi István (1894-1960) Keretezett Tempera Festmény Vásznon 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(144)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 36
Magasság (cm): 41
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Szőnyi I.
Technika: tempera
Hordozó: vászon

Galéria minőségű Szőnyi I. szignózott Tempera festmény, vászon/karton hordozón, üvegezett keretben.

Korának megfelelően szép állapotban.

Szignó: Jobbra, lent.

Mérete: 30x35 Kerettel: 36x41

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Szőnyi István (1894-1960) Keretezett Tempera Festmény Vásznon 1FT!!!

Jelenlegi ajánlat: 12 000 Ft

1 500 Ft
13 500 Ft
125 000 Ft