> Életkép festmények

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Sep.26 10:56:36 CET

320 db termék a(z) "

Életkép festmények

Életkép festmények
1. oldal / 7 összesen
  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7

A virágárus lány2952703967
Hangulatos antik olaj-vászon
95 000-2020-09-28 22:58:27

Balla Béla- Anya gyermekével, olaj vászon festmény...2956131260
35 000-2020-09-26 22:24:56

NÁRAY AURÉL 40X50 ANYA A GYERMEKÉVEL2955162446
80 000-2020-10-05 15:50:31

MUNKÁCSY RŐZSEHORDÓ NŐ CÍMŰ MŰVE ALAPJÁN MINŐSÉGI,...2957001473
1-2020-10-09 20:27:00

HATALMAS MÉRETŰ :HAZAFELÉ AZ ARATÁSBÓL 137x178,5cm...2957785589
CSODÁLATOS!!!
399 900-2020-10-12 18:57:36

MÉRETES GARANTÁLTAN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,RÉGI IDŐK...2955528668
PAZAR SZÍNVILÁGÚ ALKOTÁS
5 300-2020-09-29 20:45:00

MÉRETES ANTIK OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,JÓMÓDÚ CSALÁD É...2955452459
FESTŐ:N.C.VD.LOGS,ANTIK
FARAGOTT NEOBAROKK KERET
8 210-2020-09-29 20:00:00

RIPPL RÓNAI // AKT - ENYHÉN KUKORICA TECHNIKÁS PUN...2955448802
1 001-2020-10-06 11:08:56

1924 ANTIK MÉRETES OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,TÖBB MINT ...2956499222
FESTŐ:J.MARSIA 1924
10 300-2020-09-30 20:40:00

HERMAN LIPÓT NAGYSZENTMIKLÓS, 1884 - 1972, BUDAPES...2958464366
antik keret ajándék.
1-2020-10-11 21:31:00

Sárosdy Sz. László keretezett olajfestménye - " Ud...2955090596
4 700-2020-10-05 20:38:00

CSIKÓS A MÉNESSEL ... VÁGTATÓ LOVAK A PUSZTÁBAN .....2959034375
6 055-2020-10-15 20:45:00

LIBÁKAT TERELŐ LÁNY ... TANYAVILÁG RÉGI JELZETT OL...2959037417
1 100-2020-10-15 20:48:00

LEGÉNY - MENYECSKE FESTMÉNY PÁR - PAROBEK ALAJOS 1...2951943971
43 000-2020-09-26 21:42:03

Mezei virágok között pihenő ifjú hölgy, antik olaj...2952038690
265 000-2020-09-27 08:56:08

Öreg olaj-vászon festmény2951841272
60 000-2020-09-26 11:58:42

Stróbl Zsófia: Vásári jelenet2951936681
79 000-2020-09-26 20:45:00

Jelzett régi olaj-vászon festmény ökrös szekér ala2951927369
15 000-2020-09-26 19:42:58

Nagyon kedves hangulatos olaj vászon festmény fa k...2952019166
65 000-2020-09-27 05:11:30

Vízparti séta olaj-vászon festmény2951908898
20 000-2020-09-26 17:41:52

"Szignózott életkép!" - olajfestmény2952120224
65 000-2020-09-27 17:01:33

Péczely Antal (1891 - 1960) Körmenet c. olajfestmé...2952179099
39 999-2020-09-27 20:19:26

II. világháborús kép - olaj, vászon - nagy méretű2952222164
75 000-2020-09-27 23:32:19

Zórád Géza Bográcsozók olaj-vászon festmény 60x80 ...2952350897
50 000-2020-09-28 09:28:54

népi naív kép tábortűz2952358151
3 600-2020-09-28 09:55:31

Abonyi : Vágtázó lovas fogat olaj-vászon festmény ...2952357662
50 000-2020-09-28 09:54:15

Szekér elé befogott ökrök olaj-vászon festmény2952337046
100 000-2020-09-28 08:41:44

Hatalmas pazar Juszkó Béla huszárok festmény! 120x...2952229349
199 000-2020-09-28 00:18:08

Budapest éjjel esőben az emberek villamos Hungária2952388214
65 000-2020-09-28 10:49:14

Mediterrán idill, görög tengerparti életkép, méret...2951912417
169 000-2020-09-26 18:11:03

Olaj-vászon festmény, hegyi lak2952204725
15 000-2020-09-27 21:38:18

Ács Ágoston: Falusi életkép2951926334
229 000-2020-09-26 19:35:35

Kókai E. olaj-vászon életkép festmény blondel kere...2953992593
35 000-2020-10-02 00:48:56

Jelzett sok alakos olajfestmény : Aratók , blondel...2954016866
45 000-2020-10-02 02:33:46

Mediterrán utca butikkal keretezve.2953450943
23 000-2020-09-30 13:41:05

Horváth P. 1957 olaj-vászon életkép festmény2954436266
18 000-2020-10-03 03:02:53

Balla Géza Aratás2954249948
745 000-2020-10-02 16:30:49

NAGYBÁNYAI FESTŐ ! CSALÁNY BÉLA / 1879-1948/ FESTM...2954273951
49 999-2020-10-02 17:59:13

Fried Pál (1893 - 1976) Balerina c. olajfestménye...2954712167
349 999-2020-10-03 22:02:03

BARTHA LÁSZLÓ ( 1902-1998 ) MENEKÜLÉS A VIHAR ELŐL...2954707913
165 000-2020-10-03 21:37:33

Nagyméretű olaj-vászon festmény , életkép2954684741
50 000-2020-10-03 19:59:05

HIHAGYHATATLAN ! GÁRDAI ELEMÉR FESTMÉNY: LÁNY PALÓ...2954273936
79 999-2020-10-02 17:59:10

Monet pipacsmező másolat olaj-vászon.2954317763
20 000-2020-10-02 20:43:20

Geiger Richárd (1870-1945) életkép, 77,5 x 68,5 x ...2954090951
99 999-2020-10-02 06:07:00

KRUSNYÁK KÁROLY: ESTE2954638514
99 000-2020-10-03 16:12:08

Pálnagy Zsigmond : Pásztor2952646883
185 000-2020-09-28 19:55:29

Léda a hattyúval XIX századi (beszámítás )2952642569
80 000-2020-09-28 19:35:28

Falusi életkép festmeny2952638357
220 000-2020-09-28 19:18:07

ISMERETLEN FESTŐ TÁJKÉPE 1850 KÖRÜL.. LEÁRAZTAM -1...2952675290
15 000-2020-09-28 21:19:41

TIHANYI JÁNOS LAJOS 7(1892-1957) EREDETI FESTMÉ...2952676064
42 000-2020-09-28 21:20:45
1. oldal / 7 összesen
  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7