Fried Pál Szignózott Keretezett Olaj Festmény Most Csak 1 Ft!

Termékkód: 2812077521
Látogatók: 1454

27 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
149 999 Ft
Csongrád megye, Szeged
Fried Pál Szignózott Keretezett Olaj Festmény Most Csak 1 Ft! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: sanivera(25)
Regisztráció időpontja: 2011.02.05.
Szélesség (cm): 39
Magasság (cm): 48
Festő neve: Fried
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Fried Pál szignózott olaj festmény, vászon farost lemezre feszítve, keretben.

Korának megfelelő állapotban. Kereten sérülésekkel.

Szignó: Fried Pál balra lent

Mérete: 39x48 cm Kerettel: 42x51 cm

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

A festmény külföldi magángyűjteményből származik. Szakvéleménnyel nem rendelkezik. Kérem, ennek tudatában licitáljanak.

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Fried Pál Szignózott Keretezett Olaj Festmény Most Csak 1 Ft!

27 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
149 999 Ft