Tájkép és utcakép festmények

> Erdő és mező festmények
Tájkép és utcakép festmények

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Sep.17 21:53:09 CET

635 db termék a(z) "

Erdő és mező festmények

Erdő és mező festmények
1. oldal / 15 összesen

ANTIK NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:REHÉNOR,ERDŐ...2812662911
GYÖNYÖRŰ LÁTKÉP
 10 301122019/09/25 20:05:00

BERNÁTH AURÉL ( 1895 - 1982 ) NAGYMÉRETŰ FESTMÉNYE...2811362456
 4 700192019/09/26 20:57:00

BERNÁTH AURÉL 1895 - 1982 DOMBOS TÁJ EREDETI PASZT...2814098120

PAZAR ŐSZI SZÍNEKKEL OLAJ VÁSZON FESTMÉNY TÁJKÉP X...2808142859
 4 201232019/09/18 20:51:00

Agricola Lídia (1914-1994) Nagybányai táj, 19752688154964
 365 000-Készlet erejéig

FIGYELEM!AUKCIÓN GÖCSEY JÓZSEF NAGYMÉRETŰ,PAZAR SZ...2814340337
 1 000-2019/10/05 20:13:00

RÉGI TÉLI TÁJKÉP FENYVES ERDŐBEN MAGÁNYOS HÁZIKÓ2810768372
 2 10172019/09/24 20:56:00

Mednyánszky jelzéssel gyönyörű akvarell2810127869
1 ft nincs minimálár!!!!!
 2 00132019/09/21 19:00:00

Szép nagyméretű olajfestmény 1 ft nincs minimálár!...2810074028
1 ft nincs minimálár !!!
 1 00122019/09/21 18:30:00

FAJD KAKAS AZ ERDEI TISZTÁS SZÉLÉN ... OLAJ VÁSZON...2810474135
 2 20042019/09/25 20:33:00

ZUHATAG AZ ERDŐ MÉLYÉN ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !2808544256
 3 700122019/09/19 20:20:00

Finta László ( 1944 Nagyvárad - ) "Ösz"2814319010
Zsűrizett,olaj vászon
festmény!
 39 000-2019/10/04 11:46:54

Börtsök Samu2815480685
______________
 4 00132019/09/22 21:35:00

/////////////////////////////// RÁCZ !!!!!!!!!!!!!...2810890889
 1 611122019/09/18 20:29:21

Komáromi-Kacz Endre (1880-1969) Őszi erdő2688155255
 95 000-Készlet erejéig

DÚS ZÖLD ERDEI TÁJKÉP JELENETTEL DÍSZES KERETBEN2814402326

Téli erdő birkanyájjal2812394060
Eredeti keretben, jó
állapotban
 3 00012019/09/29 14:57:23

Tájkép2810094023
Antik park részlet!!!!!!
 60 000-2019/09/23 21:01:35

. HATALMAS,IMPOZÁNS OLAJ*VÁSZON,PAZAR KERETBEN!!! ...2813391395
 1 000-2019/10/02 20:22:00

Vászonra festett olajfestmény eladó.2813947520
 20 000-2019/10/03 10:03:38

ARANY: ERDŐSZÉLE pAZAR,HIBÁTLAN OLAJ-VÁSZON GARANC...2807891843
 1 50132019/09/17 22:11:40

Németh I. jelzéssel:Napkelte az erdőszélen .Gyönyö...2809697960
 1 00012019/09/22 21:06:00

HARGITAI: ERDÉSZHÁZ.GYÖNYÖRŰ,PAZAR ŐSZI SZÍNEBEN P...2814144521
 1 000-2019/10/03 21:47:02

A. Wennerberg XIX.sz. Téli táj olajfestmény2809975817
Olajfestmény
 40 000-2019/09/23 12:40:04

Barta István (1892-1976) Őszi látkép, 19572688155804
 55 000-Készlet erejéig

Antik festmény2808629816
 3 10122019/09/19 20:51:44

MARKOVICS: PIHENŐ AZ ERDŐSZÉLEN.HATALMAS ,GYÖNYÖR...2813317535
 1 000-2019/10/01 22:04:44

FIGYELEM!!! AUKCIÓN PETHŐ LÁSZLÓ:ŐSZI ERDŐ CÍMŰ GY...2808566117
 7 77722019/09/19 20:23:00

BÁNÁTI KÁROLY GYÖNYÖRŰ ÉS HATALMAS,KLASSZIKUS SZÉP...2809477742
 3 00012019/09/21 22:33:24

FIGYELEM! AUKCIÓN G.SCHULER EGYIK HATALMAS GYÖNYÖR...2814377279
 4 30012019/10/04 20:08:00

A.BURKHARD:SZAVANNA NAGYMÉRETŰ,IMPOZÁNS,MINŐSÉGI O...2812175762
 1 000-2019/09/28 22:03:03

KOVÁCS L.:ERDŐBELSŐ PATAKKAL.HATALMAS,GYÖNYÖRŰ OLA...2808631724
 1 00012019/09/19 20:57:23

KASTÉLYBA ILLŐ,,IMPOZÁNS GYÖNYÖRŰ ANTIK OLAJ-VÁSZO...2815797647
 1 000-2019/10/08 20:25:00

HATALMAS,IMPOZÁNS PAZAR OLAJ-VÁSZON ,ARANKA 74(ZSI...2814134102
 1 00012019/10/03 20:57:02

Kövér Gyula (1883-?) Veranda kertrészlettel2688155798
 278 000-Készlet erejéig

HATALMAS,IMPOZÁNS OLAJ-VÁSZON ,1946 Kreischa-Dres...2811824996
 1 000-2019/09/27 21:05:00

.RENDKÍVÜL HATALMAS IMPOZÁNS ,MINŐDÉGI OLAJFESTMÉN...2812491176
 4 90012019/09/29 22:43:39

KOZICS 949(KOZICS ERNŐ 1890-?)JELZÉSSEL:ERDŐBELSŐ ...2808639002
 1 000-2019/09/19 21:28:24

FIGYELEM! AUKCIÓN BAKY ALBERT(1868-1944)LIBAPÁSZTO...2811847325
 4 00022019/09/27 21:12:00

MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,GYÖNYÖRŰ TÉLI TÁJKÉP,...2808606614
PROFI ALKOTÁS
 5 350122019/09/18 21:10:00

MODERN STÍLÚSBAN MEGFESTETT OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,S...2811711941
PAZAR SZÉP ALKOTÁS,SÖTÉT
TÓNUSÚ
 5 15092019/09/25 20:10:00

NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,ERDŐ JELENET,FASOR,FESTŐ...2811710414
MODERN VASTAG FA KERETBEN
 2 30182019/09/25 20:00:00

NAGY GYÖNYÖRŰ SZÌNVILÁGÚ MODERN STÍLÚSBAN M...2815856108

MÉRETES ANTIK OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:L.ALEXAND...2812670261
 6 96692019/09/25 20:15:00

Bene Géza (1900-1960) Szentendrei kert, 19452688156119
 245 000-Készlet erejéig

Sashegyi Kálmán (1886-1940) - Vadász a téli erdőbe...2815452722
Azonnal falra akasztható
gyönyörű festmény!
 6 50092019/09/30 20:00:00

Sztopka Anna--SZEPTEMBER VÉGÉN--olajfestmény--kasí...2815353449
 8 500-2019/09/28 20:50:00

Balogh Ervin (1925-) festőművész gyönyörű kereteze...2808492866
 6 000112019/09/19 20:54:00

RÉGI OLAJ FESTMÉNY ... TÉLI ERDŐ ÖSVÉNNYEL , TÁJKÉ...2808573539
 1 801202019/09/19 20:44:00

GYÖNYÖRŰ ŐSZI HANGULATBAN PATAK MENTI FÁK AZ ERDŐB...2810894450
 3 200112019/09/25 20:52:00
1. oldal / 15 összesen