MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,GYÖNYÖRŰ TÉLI TÁJKÉP,FESTŐ:T.OUINS,SÖTÉT TÓNUSÚ

PROFI ALKOTÁS

Termékkód: 2808606614
Látogatók: 1700

7 290 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Csinc141(210)
MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,GYÖNYÖRŰ TÉLI TÁJKÉP,FESTŐ:T.OUINS,SÖTÉT TÓNUSÚ - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: donika02(843) Kereskedői fiók
99.76%
Értékelés eladóként: 99.76%
99.76%
Termék súlya: 5 kg
Alkotó: T.Ouins
Hordozó: vászon

20000 Ft  vásárlás esetén ingyenes házhozszállítás,2 héten belüli vétel és több termék összevonása nál is érvényes.

KERET: 64 x 54 cm
FESTMÉNY: 40,5 x 30,5 cm

Festő: T.Ouins

Méretes olaj vászon festmény.
Gyönyörű téli tájkép. A befagyott tó közepén korcsolyázó emberek életképét ábrázolja.
Nagyon vastag fa keret és azon belül bársony bondűrrel emelik ki a festmény.
Sötét tónusú profi festmény.

Ajánlom!

RAKTAM FEL MÉG TÖBB ANTIK,MODERN FESTMÉNYEKET.

KÉREM ÖNÖKET,HOGY FELELŐSĖG TELJES LICITEKET TEGYENEK,MERT LICITET NEM TÖRLÖK.

RAKTAM FEL SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYEKET ES DÍSZTÁRGYAKAT.

KÉREM JELÖLJENEK BE KEDVENC ELADÓNAK HA SZERETNE AZONNAL E-MAILT KAPNI A FRISSEN FELRAKOTT 1 FT.-ról INDULÓ TERMÉKEIMRŐL.
SZERENCSÉS KINCSVADÁSZATOT KÍVÁNOK!

DPD előre utalással 1 210 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

Licitálás - MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,GYÖNYÖRŰ TÉLI TÁJKÉP,FESTŐ:T.OUINS,SÖTÉT TÓNUSÚ

7 290 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft