Antik festmény. Szélmalom a vízparton

Termékkód: 2865776486
Látogatók: 39
10 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Baranya megye, Gödre
Antik festmény. Szélmalom a vízparton - 10000 Ft - (meghosszabbítva: 2858080925) - Vatera.hu Kép
Eladó: retroby(1518)
99.87%
Értékelés eladóként: 99.86%
Regisztráció időpontja: 2012.06.25.
99.87%
Alkotó: nem tudom
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

A keret mérete kb:34 x 27-cm.

Olaj-vászon,szignós.

A kereten apróbb hibák előfordulhatnak.

Képeken látható állapotban!

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 135 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
A törékeny dolgokat, sima csomagként csak a vevő felelősségére adom fel!A törékeny kezelés díja csomag esetében az alapdíj 100%-a pluszban. Az olyan kisebb súlyú termékeket, amelyek levélként elmennek, de terjedelménél fogva nem férnek bele a postaládába,csak csomagként tudom feladni! A LEÍRTAKAT KÉREM ELOLVASNI,A LICITÁLÁSSAL A FENT LEÍRTAKAT TUDOMÁSUL VETTE ÉS ELFOGADTA. HA VALAMI KIMARADT VOLNA VAGY NEM LÁTHATÓ KÉRDEZZ,HA TUDOK VÁLASZOLOK RÁ. KÉSŐBB REKLAMÁCIÓ,VISSZAVÁSÁRLÁS NINCS.KÉPEKE

Vásárlás - Antik festmény. Szélmalom a vízparton

10 000 Ft