Szignált, Több mint százéves EREDETI alkotás,30x44-s papíron,tempera

Ajándék antik keretben

Termékkód: 2764385663
Látogatók: 394

1 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
gombocz64(22)
Szignált, Több mint százéves EREDETI  alkotás,30x44-s papíron,tempera - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1098)
98.41%
Értékelés eladóként: 98.19%
Értékelés vevőként: 99.5%
98.41%
Nemzetiség: nem tudom
Magasság (cm): 30
Szélesség (cm): 44
Jelzett/szignózott: igen
Technika: tempera

Ismeretlen aláírással.Több mint százéves EREDETI  alkotás,30x44-s papíron,tempera.Eredeti keretében,az alkotáson alul ismeretlen írás szerepel.Paszpartuval, kerettel együtt 38x52-s.

Fényképezve,kerettel és nélküle,

Igazi gyűjti darab.

Más futárszolgálat előre utalással 2 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok

Licitálás - Szignált, Több mint százéves EREDETI alkotás,30x44-s papíron,tempera

1 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft