Veress Zoltán Tanya, 60x80-s öreg olajvászon

antik fakeret ajándék.

Termékkód: 2845826084
Látogatók: 334

18 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
275 000 Ft
Veress Zoltán Tanya,  60x80-s öreg olajvászon - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1138)
98.3%
Értékelés eladóként: 98.06%
Értékelés vevőként: 99.51%
98.3%
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Festő neve: Veress Zoltán

 Veress Z. aláírással,öreg 60x80-s olajvászonra,kartonra kasírozva. Az eladó elmondása szerint EREDETI,  és eredeti  fakeretében,mely ajándék.   Eredetét én eldönteni nem tudom, és nem is akarom,  rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát.Jó licitálást.

VERESS ZOLTÁN KOLOZSVÁR, 1868 - 1935, BUDAPEST

    • Veress Zoltán aláírása
      • KARÁCSONYRA ,MEGÉRKEZIK!!!!!!!!!!!

      Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
      MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
      MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
      Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
      MPL háztól+1120 Ft.

      Licitálás - Veress Zoltán Tanya, 60x80-s öreg olajvászon

      18 300 Ft

      Kikiáltási ár
      1 Ft
      275 000 Ft