Akvarell festmény,tájkép toronnyal

Termékkód: 2786810198
Látogatók: 28
9 500 Ft
Tura
Akvarell festmény,tájkép toronnyal - 9500 Ft - (meghosszabbítva: 2778690866) - Vatera.hu Kép
Eladó: kincsvadasz148(169)
Regisztráció időpontja: 2017.02.28.
Magasság (cm): 18
Szélesség (cm): 25,7
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen

Aquarell festmény Altorjai I. szignóval

Teljes méret: 44,5x37cm

Kép méret: 25,7x18cm

Hirdetésenk közt egyéb lakberendezési és dekorációs tárgy, valamint antik tárgyak is találhatók.

Postázást Vaterafutárral vállalunk.

Személyes átvétel 0 Ft /db Tura - Egyéb szálítási és fizetési lehetőség is megoldható.

Vásárlás - Akvarell festmény,tájkép toronnyal

9 500 Ft