Antik jelzett olajfestmény - " Kisvárosi utca " --- talán: Sz. R. művész monogram

Termékkód: 2802048932
Megfigyelők: 11
Látogatók: 372

Jelenlegi ajánlat: 11 Ft

10 Ft
21 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Antik jelzett olajfestmény - " Kisvárosi utca "  --- talán: Sz. R. művész monogram - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: MUINTEZET(3171) Kereskedői fiók
99.81%
Értékelés eladóként: 99.81%
99.81%
Jelzett/szignózott: igen

Aukciónk tárgya a képeken látható keretezett régi olajfestmény, mely egy kisvárosi utca képét mutatja. A kép készítésének idejét a XX. sz. közepére teszem. A mű jobb alsó sarkában fotózott jelzés töredék, ami nagy valószínűséggel megegyezik a kép hátulján olvasható Sz. R. monogram teljes változatával. Jó kvalitású, sép állapotú festmény.

Keretezett mérete: 47 x 38 cm.

MPL házhoz előre utalással 1 145 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 035 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület

Licitálás - Antik jelzett olajfestmény - " Kisvárosi utca " --- talán: Sz. R. művész monogram

Jelenlegi ajánlat: 11 Ft

10 Ft
21 Ft