Berkes Antal (1874 - 1938): Liget Vendéglő Aukcionált Keretezett Olaj Festmény 1 FT!!!

Termékkód: 2798799209
Látogatók: 2800

52 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
120 000 Ft
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
Csongrád megye, Szeged
Berkes Antal (1874 - 1938): Liget Vendéglő Aukcionált Keretezett Olaj Festmény 1 FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: sanivera(20)
Regisztráció időpontja: 2011.02.05.
Magasság (cm): 27
Szélesség (cm): 35
Festő neve: Berkes
Hordozó: fa
Jelzett/szignózott: igen

Aukcionált Berkes A. szignózott olaj festmény, fa tábla hordozón, keretben.

Korának megfelelő állapotban. Kereten apró sérülésekkel.

Szignó: Berkes A. 1913 jobbra lent

Mérete: 35x27cm Kerettel: 45x38 cm

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

A festmény külföldi magángyűjteményből származik. Szakvéleménnyel nem rendelkezik. Kérem, ennek tudatában licitáljanak.

Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 3 500 Ft /db

Licitálás - Berkes Antal (1874 - 1938): Liget Vendéglő Aukcionált Keretezett Olaj Festmény 1 FT!!!

52 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
120 000 Ft