Czóbel Béla "Szentendrei Templom" festménye eladó

Termékkód: 2763452903
Megfigyelők: 17
Látogatók: 2011

Jelenlegi ajánlat: 360 000 Ft

a minimálárat nem érték el
380 000 Ft
5 000 Ft
365 000 Ft
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
Szada
Czóbel Béla "Szentendrei Templom" festménye eladó - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Kutato66(46)
Regisztráció időpontja: 2015.05.20.
Magasság (cm): 70
Szélesség (cm): 95
Festő neve: Czóbel Béla
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Czóbel Béla festő nagyméretű, 10 éve a tulajdonomban lévő festménye eladó.
Személyes átvétel 0 Ft /db Szada
Csak személyes átvétellel. Fizetés a helyszínen készpénzben vagy előre, átutalással.

Kérdező: szodi00(133) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Kutato66! mennyi a minimál ár? - szodi00 2019.05.14. 23:49:46
válasz Tisztelt szodi00! Miután már közel van az aktuális licit, ezért tájékoztatásként megadom: 380 e. Ft. üdv., Kutato66 - Kutato66 2019.05.15. 09:00:49

Licitálás - Czóbel Béla "Szentendrei Templom" festménye eladó

Jelenlegi ajánlat: 360 000 Ft

a minimálárat nem érték el
380 000 Ft
5 000 Ft
365 000 Ft