Tájkép és utcakép festmények

> Városkép és utcarészlet festmények
Tájkép és utcakép festmények

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Dec.06 15:03:45 CET

521 db termék a(z) "

Városkép és utcarészlet festmények

1. oldal / 11 összesen

1887 FESTETT ANTIK OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,KASTÉLY ME...3112938320
TÖBB MINT 100 ÉVES LEHET
4 600-2021-12-07 20:56:00

ÁMULATBA EJTŐ SZÍN KAVALKÁDDAL MEGFESTETT MOZDONYO...3112925459
FESTŐ: L.REYDAMS 1985
11 400-2021-12-07 20:40:00

HATALMAS 113 c 83 cm NEOBAROKK BLONDER KERETBEN ÁL...3112921265
FESTŐ: A.ARTS
9 400-2021-12-07 20:38:00

Egy gyönyörű antik Nagybányai (?) festmény újraker...3112946567
2 209-2021-12-21 20:31:00

HIHETETLEN SZÍNVILÁG ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY ! FA...3109409879
3 201-2021-12-09 20:53:00

Molnár C. Pál festmény3111116291
MCP festmény
450 000-2021-12-15 11:30:23

Téli hangulat - olajfestmény3109589210
kvalitásos festmény
71 910-2021-12-10 10:12:42

Turmayer Sándor - Tabán Ponty utca3110432873
olaj-vászon festmény, fa
keretben
249 900-2021-12-12 20:19:00

KÜLÖNLEGES FESTMÉNY SZÉP BLONDEL KERETBEN 69X593112259894
19 490-2021-12-19 08:31:51

Jelzett olajfestmény - ("Szentendre") - BÁNFI3114639674
Karácsonyi aukció!!
1-2021-12-19 20:57:00

Várdeák Ferenc - " Óbudai táj " című gyönyörű fest...3109401329
88 000-2021-12-09 19:51:29

SAJÓ PÉTER - KISVÁROSI UTCA OLAJVÁSZON FESTMÉNY3110116517
67 890-2021-12-12 14:48:21

MOSSHAMMER Jelzet festmény BALATON VITORLÁSOK 1949...3110490365
16 800-2021-12-13 19:44:05

Régi festmény " Házfalak "3110390267
36 900-2021-12-13 11:48:31

Régi festmény3110389631
25 000-2021-12-13 11:46:29

Farkas J vagy I .: VÁR , Csesznek? (beszámítás l...3110671451
85 000-2021-12-14 06:39:44

Czakó Dezső utcakép. pasztell 49x34 cm KERET NÉLKÜ...3109017761
8 000-2021-12-08 18:40:38

MOSSHAMMER GY Jelzett festmény PÁRIZS NOTRE 19683109697756
14 800-2021-12-10 18:35:58

Kiss Gy. ( Gyula ) 1955 városkép3109577846
6 999-2021-12-10 09:37:36

Pászk Jenő - Nagybányai utca3108991787
360 000-2021-12-08 16:47:17

MOSSHAMMER GYÖRGY : festmény BUDAPEST VIDÁMPARK ...3109698434
28 200-2021-12-10 18:38:27

MOSSHAMMER Jelzett festmény MECSEKI TÁJ IV. 1945 ...3109698437
12 800-2021-12-10 18:38:27

Várdeák Ferenc - " Óbudai hegyoldal " című gyönyör...3109406654
135 000-2021-12-09 20:20:05

SZÜCS : TABÁN HOLDVILÁG UTCA JELZETT AKVARELL KÉP...3109701410
34 800-2021-12-10 18:54:02

Eladó Munkácsy-díjas Scholz Erik: Árnyékot adó fák...3108182522
83 999-2021-12-06 20:12:13

Vörös Géza:Szentendrei házak3109856486
25 000-2021-12-11 13:16:06

Tibai Takáts Jenő (1876 -1943) - ("Tabán 1928")...3109871171
25 000-2021-12-11 14:25:19

Régi utcakép , tus , akverell3110292692
5 000-2021-12-13 02:38:48

Régi Mónus festmény (Debrecen-Pallag) hátulján szö...3108165527
7 900-2021-12-06 19:10:27

Jelzett olaj-farost utcakép festmény toronnyal 78x...3108624878
35 000-2021-12-08 00:02:54

MOSSHAMMER GYÖRGY festmény MECSEKI TÁJ V. 1945 SZŐ...3109698260
12 800-2021-12-10 18:37:39

Olaj festmény a múlt század elejéből3109846199
34 990-2021-12-11 11:37:43

NM 1933 KELETI BAZÁR SOR AKVARELL FESTMÉNY3110108972
29 876-2021-12-12 14:20:25

1810-es évek olaj vászon eredeti aranyozott kereté...3108731051
500 000-2021-12-08 06:29:42

Jelzett festmény havas táj3108417692
12 000-2021-12-07 10:13:59

Tájkép festmény3108216764
1 400-2021-12-06 23:01:06

Kis akvarell festmény3108165608
4 200-2021-12-06 19:11:08

Tájkép házzal / Pasztell,papír - BARTA ANTAL(?) Je...3108358769
30 000-2021-12-07 05:14:16

Út a hegyen jelzett festmény3108723857
9 000-2021-12-08 04:59:31

Gáborjáni Szabó Kálmán metszet3108223379
4 800-2021-12-06 23:34:37

Szép falrakész akvarell festmény 51x41 cm3108216851
11 500-2021-12-06 23:03:11

Jándi Dávid Nagybányai utcarészlet3108572918
450 000-2021-12-07 19:47:32

Eladó Munkácsy-díjas Fenyő Andor Endre: Balaton fe...3108525857
72 999-2021-12-07 16:25:34

Eladó Munkácsy-díjas Erdős Géza: Házak olaj, faros...3108416492
54 999-2021-12-07 10:11:22

TÁRNOK L.:VELENCEI GONDOLÁS 81,5x61,5cm!!!!!3108736418
59 990-2021-12-08 07:22:17

Városkép / tájkép festmény3108216758
4 400-2021-12-06 23:00:57

Párizsi piac 852439/43109369226
28 000-2021-12-09 16:41:15

Pataky 933 " tetők " festmény3109577498
12 999-2021-12-10 09:36:27

Szentpétery M.-Mindenszentek temloma Pécs. Antik o...3110147501
75 000-2021-12-12 17:11:47

Két darab bádoglemezre festett olajfestmény - együ...3110222516
50 000-2021-12-12 21:56:36
1. oldal / 11 összesen
Alkuképes irányár