Tájkép és utcakép festmények

> Városkép és utcarészlet festmények
Tájkép és utcakép festmények

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.28 11:13:34 CET

568 db termék a(z) "

Városkép és utcarészlet festmények

1. oldal / 12 összesen

Sopron-Horváth József grafika tanulmány-festmény-2912789039
az akvarell poétája......
250 000-2020-06-03 00:36:37

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:NURI,IMPR...2913385712
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ KERETBEN
4 305-2020-06-03 21:00:00

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:TOYA,IMPR...2913386447
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ
KERETBEN,ARANY CSÍKKAL
1 501-2020-06-03 21:05:00

Bernáth Aurél eredeti festménye eladó! Garancia!2915718395
69 900-2020-06-11 18:42:51

B.Tóth Irisz:---- ABSZTRAKT---festmény 40x30cm2913880175
9 500-2020-06-03 20:52:00

3 DB SCHÖNBERGER ARMAND KÉT OLADALAS ALKOTÁSA MNG ...2914415423
MNG pecséttel, sorszámmal
149 990-2020-06-08 05:48:01

RÉGI MODERN MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP ,FESTŐ:INUZ,ÁLO...2912994074
HOZZÁ ILLŐ MODERN KERETBEN
14 001-2020-06-02 20:15:00

EGYSZERŰEN PAZAR,HATALMAS ÉS GYÖNYÖRŰ!!! GIAN BERT...2911920071
15 000-2020-05-31 20:53:59

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,IMPRESSZIONISTA...2913389729
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ
KERETBEN,ARANY CSÍKKAL
9 000-2020-06-03 21:10:00

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:BOLDE,IMP...2913385523
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ
KERETBEN,BELÜL ARANY CSÍKDÍS
6 300-2020-06-03 20:55:00

Szegő B.... aláírással 33x58 olajvászon2916888227
Eredeti keret ajándék.

Székellyhidi... aláírással 39x59 olajvászon2916889775
Eredeti keret ajándék.

Szokola L... aláírással 60x100 olajvászon2916887132
Eredeti keret ajándék.

FIGYELEM AUKCIÓN HOCK ZOLTÁN PAZAR SZÍNVILÁGÚ,GALÉ...2915027801
2 000-2020-06-09 20:39:22

TIHANY ! BAROKK TEMPLOM LÁTKÉPE ... RÉGI DATÁLT FE...2915729720
2 800-2020-06-11 20:51:00

Schmeidl:Amszterdami délután2916979847
4 000-2020-05-31 21:00:00

BELÉNYES - ERDÉLY !!! FA ZSINDELYES TEMPLOM LÁTKÉP...2915723627
8 600-2020-06-11 20:41:00

MÉRETES RÉGI FRANCIA UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:G.ABAPOS 1...2912999600
A FESTMÉNYT ÜVEG VÉDI
4 511-2020-06-02 20:35:00

ANTIK OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,MODERN STÍLUSBAN MEGFE...2916932330
EMBEREK FALUSI UTCA ÉLETK?PÉT
ÁBRÁZOLJA

MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,TEMPLOMHOZ KÖZELI UTC...2916945290
VASTAG FA KERETBEN
1 400-2020-06-10 20:05:00

ANTIK IMPRESSZIONISTA STÍLUSÚ UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:M...2912997824
RÉGI MODERN STÍLUSÚ
KERET,ZÖLDRE FEDTETT BONDŰRREL
7 800-2020-06-02 20:25:00

FESTŐ:BOEMM KLÁRA,1912-ben FESTETTE,MÉRETES GYÖNYÖ...2913406304
ÜVEG VÉDI AZ ALKOTÁST,GYÖNYÖRŰ
HOZZÁILLŐ KERETBEN

Katz Emil: St.Tropez-KUBISTA FESTMENY2916362975
10 000-2020-05-30 21:10:00

MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,MODERN IMPRESSZIONIST...2916929282
NAGYON IGÉNYES ALKOTÁS
4 300-2020-06-09 21:05:00

cca 1910 KÖRÜL ... NÉMET PIAC VÁROS LÁTKÉP , ANTIK...2915696720

A vágyak tangója-KUBISTA FESTMÉNY2916362498
11 111-2020-05-30 21:00:00

IMPRESSZIONISTA STÍLUSBAN ... NAGYON HANGULATOS FR...2917706207

Czóbel jelzéssel- utcarészlet2917301693

ANTIK MÉRETES OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,SÖTÉT TÓNUSÚ RÉ...2916948950
HOZZÁILLŐ DUPLA KERETBEN
2 900-2020-06-10 20:10:00

PÉCSI SZÉKESEGYHÁZ DÓM TEMPLOM SELYEMKÉP2910591338
2 345-2020-05-28 12:54:19

MOSSHAMMER GYÖRGY jelzett festmény FIRENCE 19652910727523
14 800-2020-05-28 20:08:46

Téli utca pasztell kép 14536/62910723065
12 000-2020-05-28 19:59:57

MOSSHAMMER GY Jelzett festmény PÁRIZS NOTRE 19682910731534
14 800-2020-05-28 20:18:38

Élesdy: Budapest Várnegyed2910725096
12 800-2020-05-28 20:03:26

Élesdy: Budapest Várnegyed Bécsi kapú tér Fortuna2910730478
12 800-2020-05-28 20:14:17

Bácskai I Kairói utca 619422/22910713156
35 000-2020-05-28 19:11:47

Élesdy: Budapest Várnegyed2910723206
12 800-2020-05-28 20:00:14

MOSSHAMMER GYÖRGYJelzett festmény PÁRIZS 19682910731459
14 800-2020-05-28 20:18:14

Élesdy: Budapest Várnegyed2910730670
12 800-2020-05-28 20:14:49

Élesdy: Budapest Várnegyed Szent István szobor2910726677
10 800-2020-05-28 20:07:13

MOSSHAMMER GYÖRGY Jelzett festmény PÁRIZS 19652910728138
14 800-2020-05-28 20:10:15

MOSSHAMMER GYÖRGY Jelzett festmény PÁRIZS 19652910724748
14 800-2020-05-28 20:02:18

RÉGI OLASZ AKVARELL DÉL-OLASZ UTCAKÉP JÁTSZÓ GYERE...2911277990
14 567-2020-05-29 19:13:56

RÉGI OLASZ AKVARELL, NAPFÉNYES CAPRI UTCARÉSZLET 1...2911277882
14 567-2020-05-29 19:13:21

- Utcakép 1933-ból jelzett Kranz kép2911020104
8 000-2020-05-29 06:25:20

Cegléd, református templom körüli házak /?/ Kriszl...2911173401
45 000-2020-05-29 13:40:14

BHÖM LIPOT JELZÉSSEL PASZTELL TÁJKÉP KERETEZÉS NÉL...2911173611
2 000-2020-05-29 13:40:32

Bojtor Károly 60x80 festmény képcsarnok jóváhagyá...2911230992
35 000-2020-05-29 15:58:21

Zebegényi kert (szignózott)2911155815
10 000-2020-05-29 13:18:16

1810-es évek olaj vászon eredeti aranyozott kereté...2911964492
700 000-2020-06-01 01:32:32
1. oldal / 12 összesen