Schéner Mihály: Garanciával!

Termékkód: 2800872167
Látogatók: 1070

46 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Balatonfüred
Schéner Mihály: Garanciával! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(202)
99.51%
Értékelés eladóként: 99.45%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.51%
Magasság (cm): 50
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Schéner Mihály

Schéner Mihály: Párizs olaj farost jelezve balra lent Schéner, mérete 50 x 60 cm.

A festmény szép falra akasztható állapotban van.

Élettartam garancia pénz visszafizetéssel.

Kérem nézze meg a többi termékemet is.

Számla adás van.

MPL házhoz előre utalással 5 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Balatonfüred

Licitálás - Schéner Mihály: Garanciával!

46 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft